چرا تایید ETF بیت کوین مهم است؟


ETF های بیت کوین پس از ثبت نام چندین شرکت در SEC دوباره در کانون توجه قرار گرفتند. اپیزود این هفته از Market Talks به این موضوع می پردازد که چرا تایید برای بیت کوین مهم است.

در قسمت این هفته صحبت های یکشنبهکوین تلگراف از ناتالی برونل، میزبان پادکست، مربی و مفسر رسانه در فضای بیت کوین استقبال می کند. پادکست او داستان های سکهدر پادکست های اپل به طور مداوم در رتبه 50 تا 100 قرار می گیرد. او بیش از 300000 دنبال کننده در توییتر دارد و یک گزارشگر تلویزیونی برنده جوایز و گزارشگر سابق تحقیقی است.

برونل توضیح می دهد که چگونه بیت کوین (BTC) ابزاری برای توانمندسازی مالی میلیاردها نفر در سراسر جهان است و چگونه کاهش ارزش دلار آمریکا، شأن اقتصادی مردم را از بین برده است.

فیل در اتاق هنگام بحث درباره بیت کوین با شخصی که تازه وارد فضای کریپتو شده است، نوسانات و عامل خطر آن است. برونل توضیح می دهد که چگونه می توان بر این مشکل غلبه کرد و چگونه بیت کوین می تواند از دارایی های سنتی از جمله سهام و املاک و مستغلات بهتر عمل کند.

برونل موسساتی را در نظر می گیرد که در میان تعداد زیادی از برنامه های کاربردی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) علی رغم رابطه عشق و نفرت آنها با صنعت، به ارزهای دیجیتال بازگردند. برونل متعجب است که آیا اکنون که ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی جدی گرفته می‌شوند، موسسات فقط می‌خواهند تکه‌ای از کیک را داشته باشند. همچنین بینشی در مورد اینکه مردم در مورد ETF بیت کوین چه فکر می کنند و چرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ممکن است به دنبال تایید باشد، ارائه می دهد.

برونل در مورد ریشه ها و پیشینه خود صحبت می کند و توضیح می دهد که رشد در دوران کمونیسم چگونه بود و چگونه مبارزات خانواده اش او را به دنبال چیزی مانند بیت کوین بسیار قبل از وجود آن برانگیخت.

برای سازندگان مشتاق، برونل توضیح می دهد که چگونه در انجام این کار موفق شده است. او همچنین نکاتی را برای شناخته شدن نام شما و یافتن صدایتان در فضای شلوغ تولید محتوا بیان کرد.

صحبت های یکشنبه هر پنجشنبه با مصاحبه با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد صنعت کریپتو و بلاک چین پخش می‌شود. اگر چنین است، به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید، دکمه‌های «پسندیدن» و «اشتراک» را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده خاموش کنید و مکالمه با برونل را بررسی کنید.


نویسنده: Adrian J. Permal

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *