این چیزی است که امروز در کریپتو اتفاق افتاد


باید بدانید امروز در کریپتو چه اتفاقی می افتد؟ در اینجا می توانید آخرین اخبار در مورد روندها و رویدادهای روزانه موثر بر قیمت بیت کوین، بلاک چین، DeFi، NFTs، Web3 و مقررات رمزنگاری را بیابید.

وکلای مدافع تایید کرده اند که سام بنکمن-فرید در دادگاه جنایی خود شهادت خواهد داد. در همین حال، شرکت معاملات ارز دیجیتال Matrixport پیش‌بینی خود مبنی بر اینکه بیت‌کوین تا پایان سال 2023 به 45000 دلار خواهد رسید، دوبرابر شد و فضای کریپتو به قدری ETF‌های بیت‌کوین را زیر نظر دارد که وب‌سایت Depository Trust and Clearing Corporation (DTCC) از کار افتاد.

SBF در پرونده جنایی شهادت خواهد داد

مارک کوهن، وکیل دادگستری در 25 اکتبر تایید کرد که سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX به عنوان بخشی از پرونده دفاعی خود شهادت خواهد داد.

در طی یک کنفرانس تلفنی بین مشاور حقوقی بانکمن-فرید، دادستان و قاضی لوئیس کاپلان، کوهن گفت که موکلش در کنار سه شاهد حضور خواهد داشت. شهادت در 26 اکتبر، پس از پایان دادستانی پرونده آغاز خواهد شد.

کوهن گفت انتظار نمی رود که دفاع بیش از سه روز طول بکشد تا از شاهدان احتمالی بازجویی شود.

شهادت بانکمن-فرید پس از شهادت سایر کارمندان برجسته سابق FTX از جمله کارولین الیسون، گری وانگ و نیشاد سینگ خواهد بود.

Matrixport پیش بینی 45 هزار دلاری بیت کوین خود در پایان سال را دو برابر کرد

Matrixport، یک شرکت تجارت ارزهای دیجیتال که توسط وو جیهان، یکی از بنیانگذاران Bitmain تأسیس شده است، پیش بینی خود مبنی بر اینکه بیت کوین تا پایان سال 2023 به 45000 دلار خواهد رسید، دو برابر شد.

پس از اینکه برای اولین بار هدف قیمت بیت کوین پایان سال 2023 خود را روی 45000 دلار در اوایل سال 2023 تعیین کرد، ماتریکسپورت پیش بینی جسورانه بیت کوین خود را در یک پست وبلاگی در 24 اکتبر تکرار کرد.

پست وبلاگ با عنوان «بیت کوین ۴۵۰۰۰ دلار را هدف می‌گیرد – FOMO به بازار می‌آید»، تحلیل مختصری از پیش‌بینی‌های بازار قبلی Matrixport ارائه می‌کند و اشاره می‌کند که این شرکت با موفقیت چندین رویداد بازار را پیش‌بینی کرده است.

Matrixport به طور خاص به گزارش سپتامبر 2023 خود با عنوان «افزایش رونق بیت کوین در اکتبر: مؤسسات محرک رشد قیمت» استناد کرد. این گزارش تاکنون با موفقیت اقدامات قابل توجهی را در ماه اکتبر در بازار بیت کوین پیش بینی کرده است.

این شرکت پیش‌بینی کرد که اکتبر ماه قدرتمندی برای بیت‌کوین خواهد بود، زیرا هیجان‌انگیز در مورد تأییدیه‌های بالقوه صندوق قابل معامله در بورس BTC (ETF) است. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که اکتبر از نظر تاریخی قوی ترین ماه برای بیت کوین است و میانگین بازدهی آن 20 درصد است.

همه نگاه ها به سایت DTCC برای ETF های بیت کوین نقطه ای است

فضای کریپتو از نزدیک وب‌سایت Depository Trust and Clearing Corporation (DTCC) را برای هرگونه جابه‌جایی در صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) زیر نظر دارد.

ناظران دقیق متوجه شدند که تیک تیک IBTC، ETF بلک راک، قبل از بازگشت چند ساعت بعد از سایت ناپدید شد. قیمت بیت کوین با این ناپدید شدن نزدیک به 3 درصد کاهش یافت. این نشان می دهد که بیشتر فعالیت های معاملاتی بر تحولات ETF متمرکز است.

شور و هیجان اطراف IBTC نیز ظاهرا باعث از کار افتادن سایت DTCC شد. اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ ETF، خاطرنشان کرد که DTCC معمولاً این سطح از توجه را دریافت نمی کند، که “از منحصر به فرد بودن و شدت کل این حماسه صحبت می کند.”

در اوایل 25 اکتبر، شایعاتی در رسانه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه سهام مشترک ARK Invest و 21 Shares Bitcoin ETF در سایت DTCC فهرست شده است. در واقع، بسیاری از مردم فکر می‌کردند که ETFهای آتی ARK، صندوق نقدی این جفت هستند.

پست های رسانه های اجتماعی شامل کدهای “ARKA” برای ETF آتی بیت کوین فعال ARK 21Shares هنوز تایید نشده، همراه با کدهای “ARKY” و “ARKZ” است که به ARK 21Shares Active Ethereum Futures ETF و ARK اشاره دارد. 21 به ترتیب ETF استراتژی بیت کوین اتریوم فعال را به اشتراک می گذارد.

آخرین پرونده اصلاح شده برای ETF بیت کوین نقطه ای ARK، به تاریخ 11 اکتبر، نشان می دهد که صندوق با استفاده از علامت “ARKB” معامله می کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Serge Egon Ostman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید