آخر این هفته در کریپتو چه گذشت؟


تحلیلگران می گویند که یک ETF نقطه ای تایید شده «لحظه ای اساسی برای بیت کوین» خواهد بود، بهره بردار Astrid Finance 80 درصد از وجوه دزدیده شده را پس می فرستد و سلسیوس هشدار جدیدی علیه کلاهبرداران فیشینگ صادر می کند.

تحلیلگران به طور فزاینده ای به تایید بیت کوین ETF نقطه ای اطمینان دارند

تحلیلگران مالی در Cantor Fitzgerald “به طور فزاینده ای مطمئن هستند” که تنظیم کننده ایالات متحده مجوز ETF بیت کوین را بر اساس تغییرات اخیر در برنامه های ETF معلق صادر می کند.

VanEck آخرین شرکتی بود که در 27 اکتبر پرونده ETF بیت کوین خود را اصلاح کرد و شرکت های مالی مانند BlackRock درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار را برای اضافه کردن قراردادهای اشتراک نگهبانی در چند ماه گذشته دنبال کردند.

جاش سیگلر و ویل کارلسون، تحلیلگران تحقیقاتی کانتور فیتزجرالد، در گزارشی در 29 اکتبر به بلومبرگ گفتند، ETF بیت کوین نقطه ای تایید شده در ایالات متحده “لحظه ای کلیدی برای پذیرش و مشروعیت طولانی مدت بیت کوین” خواهد بود.

سیگلر و کارلسون گفتند که یک محصول تایید شده بیت کوین ETF همچنین بسیاری از خدمات را برای سرمایه گذاران بالقوه بیت کوین آسان تر می کند، مانند یافتن خدمات نگهداری و ذخیره سازی شخصی.

قیمت بیت کوین (BTC) در هفته گذشته با افزایش 16.5 درصدی به 34715 دلار رسید و این در حالی است که گمانه زنی ها مبنی بر اینکه برنامه ETF بیت کوین BlackRock در حال نزدیک شدن به تایید است.

تحلیلگران Cantor Fitzgerald خاطرنشان کردند که این تایید همچنان نیروی اصلی پشت اقدام قیمت بیت کوین در کوتاه مدت خواهد بود.

تایید ETF بیت کوین اسپات مهمترین کاتالیزور کوتاه مدت قیمت بیت کوین است.

سیگلر و کارلسون افزودند که پیروزی اخیر دادگاه گری اسکیل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، نشانه دیگری است که نشان می دهد ETF های بیت کوین ممکن است در نهایت تایید شوند.

فردی که از آسترید فایننس بهره برداری کرده بود پس از چانه زنی 182 هزار دلار برگرداند

تیم پشتیبان آسترید فاینانس موفق شد یک استثمارگر را متقاعد کند که 80 درصد از 227000 دلار ارز دیجیتالی را که در حمله 28 اکتبر به سرقت برده بود، برگرداند.

Astrid، یک پروتکل استیکینگ مایع مبتنی بر اتریوم، در 28 اکتبر مورد بهره برداری قرار گرفت. با این حال، آسترید گفت که در 29 اکتبر، او با استفاده از یک پیام زنجیره ای موفق شد هکر را متقاعد کند که 20٪ از وجوه را به عنوان پاداش بگیرد و بقیه را برگرداند. .

در آن زمان، تیم آسترید تهدید کرده بود که اگر پول تا ساعت 8:00 UTC در 31 اکتبر برگردانده نشود، علیه هکر اقدام قانونی خواهد کرد، اما او تصمیم گرفته بود بیش از یک روز کامل از مهلت خود پیروی کند.

آسترید در بیانیه ای در 29 اکتبر گفت: «بنابراین، ما فکر می کنیم که این موضوع به صورت دوستانه حل شده است.

هکر 102 اتر (ETH) را به ارزش تقریبی 182000 دلار از حدود 127 اتر دزدیده شده بازگرداند.

پیام زنجیره ای آسترید فاینانس به هکر. منبع: Etherscan

آسترید گفت که تمام بازپرداخت‌ها اکنون پردازش شده است و همه وجوه باقی‌مانده اکنون به یک کیف پول چند امضایی منتقل می‌شود.

این وجوه برای حسابرسی بیشتر و توسعه قراردادهای هوشمند آسترید، که این شرکت می گوید تمرکز بعدی آن خواهد بود، استفاده خواهد شد.

این شرکت گفت: «گام‌های بعدی ما تمرکز بر توسعه مجدد قراردادهای هوشمند و اطمینان از اینکه قراردادهای هوشمند جدید ما توسط چندین شرکت حسابرسی برتر قبل از راه‌اندازی آینده Mainnet حسابرسی می‌شوند، است.

آسترید افزود که قرارداد فعلی او فعلاً متوقف خواهد شد.

آسترید در ابتدا گفت که این سوء استفاده ناشی از اصلاحی است که توسط یکی از سرپرستان او پیشنهاد شده است. با این حال، شرکت حدود یک ساعت بعد از این بیانیه عقب نشینی کرد و توضیح داد که این سوء استفاده توسط آسترید و تیم حسابرسی “نادیده گرفته شد”.

نایب بوکله رئیس جمهور السالوادور در انتخابات بعدی بار دیگر نامزد خواهد شد

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، مدارکی را برای انتخاب مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 این کشور در فوریه ارائه کرده است.

حامی بیت کوین Bukele پس از ثبت نام برای نامزدی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری در 26 اکتبر، از حمایت شدید مردم برخوردار شد.

به گزارش رویترز به نقل از یک دانشگاه در السالوادور، حزب او، ایده های جدید، توسط 70 درصد از جمعیت رای دهنده کشور حمایت می شود. نزدیکترین رقیب او تنها 4 درصد از کل آرا را به دست آورد.

انتخابات ریاست جمهوری السالوادور در 4 فوریه 2024 برگزار می شود.

شبکه سلسیوس نسبت به کمپین فیشینگ جدید هشدار داد

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس نسبت به موج جدیدی از حملات فیشینگ که طلبکاران خود را هدف قرار می دهد، هشدار داده است.

سلسیوس در 28 اکتبر به طلبکاران خود و جامعه از تلاش های فیشینگ اطلاع داد و از طلبکاران و سایرین خواست که روی پیوندهای مشکوک کلیک نکنند.

این شرکت مجدداً تأکید کرد که فقط از طریق برنامه، ایمیل یا شبکه دامنه سلسیوس اطلاعات شخصی را از طلبکاران و کاربران گذشته درخواست می کند.

«بدهکاران، کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه، فارنهایت، LLC، یا مشاوران مربوطه آنها هرگز مستقیماً از طریق تلفن، پیام متنی یا رسانه های اجتماعی برای درخواست اطلاعات حساب یا اطلاعات شخصی بدون هیچ گونه سفارش یا دستورالعمل ضبط شده از شما با شما تماس نمی گیرند. سلسیوس افزود: دادگاه.

مرتبط با: کریپتو بانک در سال 2022 با برداشت های شرکتی اقدام می کند: تحقیق

این دهمین اعلان از سوی سلسیوس در مورد تلاش‌های فیشینگ است که اولین مورد در 30 نوامبر 2022 منتشر شد.

اعلان‌های سلسیوس از تلاش‌های فیشینگ. منبع: Streeto

سلسیوس خاطرنشان کرد که قربانیان این تلاش‌های فیشینگ می‌توانند شکایت خود را با اداره حمایت از مصرف‌کننده یا کمیسیون تجارت فدرال و همچنین مرکز تحقیقات جرایم اینترنتی فدرال در ایالات متحده ثبت کنند.

اخبار دیگر

وال استریت ژورنال مقاله‌ای را اصلاح کرد که در آن میزان حماس و سایر گروه‌های شبه‌نظامی تا چه حد فعالیت‌های تروریستی خود را با ارزهای دیجیتال تأمین مالی می‌کنند، پس از انتقاد شدید مردم، اصلاح کرد. مقاله ای در 10 اکتبر ادعا کرد که جهاد اسلامی فلسطین از اوت 2021 تا ژوئن 2023 بالغ بر 93 میلیون دلار جمع آوری کرده است. اما اصلاح این رقم را به بیش از 12 میلیون دلار تغییر داد.

شرکت سرمایه گذاری VanEck می گوید قیمت Solana (SOL) می تواند از 9.81 دلار محافظه کارانه تا سال 2030 تا 3211.28 دلار بلندپروازانه تا سال 2030 متغیر باشد، در حالی که انتظار دارد اتر تا پایان سال 2030 به قیمت هدف 11800 دلار برسد.

مجله: ارزهای ناپایدار: تثبیت، ریسک بانکی و سایر خطرات در افق
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید