امور مالی شخصی Web3’s Army Knife Changex به Cointelegraph Accelerator می پیوندد


Changex تجارت کریپتو و وام دهی را با ویژگی های بانکداری سنتی، از جمله کارت نقدی ویزا آینده ترکیب می کند.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طیف گسترده ای از خدمات مالی را به وجود آورده است که هدف آن به چالش کشیدن آنچه که تامین مالی سنتی (TradFi) ارائه می دهد، است. با این حال، تجربه کاربر همچنان یک مسئله اصلی است که مانع پذیرش گسترده برنامه‌ها و راه‌حل‌های DeFi می‌شود. برای سال‌ها، اکوسیستم DeFi به دنبال نقطه‌ای برای ورود بوده که بتواند موج بعدی کاربران را وارد برنامه‌های غیرمتمرکز کند.

یکی از راه‌حل‌های بالقوه، یک برنامه فین‌تک برای کاربران TradFi است که قابلیت‌های DeFi با استفاده آسان را نیز ارائه می‌دهد. به این ترتیب، کاربران ممکن است متوجه شوند که خودذخیره‌سازی، رویه‌ای که اجازه می‌دهد از دارایی‌های دیجیتال در کیف پول‌های شخصی بدون کمک شخص ثالث محافظت شود، ممکن است راه‌گشا باشد و شروع به عملکرد بهتر از واسطه‌های متمرکز مانند بانک‌ها کند.

از آنجایی که تلاش کاربران برای پذیرفتن مسئولیت کامل ذخیره و مدیریت دارایی‌های رمزنگاری شده توسط خودسرپرستی تسریع شده است، فضای Web3 سرویس‌های جدیدی ایجاد کرده است که به افراد امکان می‌دهد با استفاده از ویژگی‌های CeFi و DeFi ارزهای دیجیتال را مبادله، خرج و کسب درآمد کنند تا به انتقال کمک کنند. روند. .

با پیش‌بینی تقاضا و ظهور برنامه‌های مالی غیرمتمرکز پیشرفته جدید، کیف پول تلفن همراه همه‌در یک Changex از مدل CeDeFi استفاده می‌کند که امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز را روی یک صفحه نمایش واحد ترکیب می‌کند تا کاربرانی را با تجربه‌ای آشنا از خدمات سنتی جذب کند. محیط.

DeFi با CeFi ملاقات می کند

برنامه Changex یک مبادله معاملات ارز دیجیتال را در یک محیط غیر محرمانه ارائه می دهد و کلید دارایی های رمزنگاری را به کاربران واگذار می کند. کاربران می‌توانند کریپتو را روی این پلتفرم بخرند، بفروشند یا انتقال دهند، که از خرید رمزارز با کارت‌های نقدی و حواله‌های بانکی نیز پشتیبانی می‌کند. این صرافی از چندین بلاک چین از جمله اتریوم، پلیگون و زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کند.

کاربران دی‌فای می‌توانند از رایج‌ترین برنامه‌های مالی جایگزین از درون همان برنامه، از جمله وام‌دهی و استیبل‌کوین سود و سهام، استفاده کنند که اواخر امسال عرضه می‌شود. Changex همچنین APR اضافی برای شرط بندی پاداش با توکن بومی پلتفرم CHANGE ارائه می دهد.

کارت نقدی Changex Visa که در آینده ارائه خواهد شد، بازگشت نقدی را برای خریدها فراهم می کند.  منبع: Changex

کارت نقدی Changex Visa که در آینده ارائه خواهد شد، بازگشت نقدی را برای خریدها فراهم می کند. منبع: Changex

برنامه Changex همچنین برای صدور IBAN های صادر شده توسط اتحادیه اروپا برای کاربران برای مدیریت دارایی های فیات، باز کردن درها به روی تراکنش های فرامرزی در سراسر اتحادیه اروپا و پر کردن شکاف بین دنیای رمزارز و سیستم های مالی سنتی کار می کند. کارت نقدی Changex Visa که برای سه ماهه چهارم سال 2023 برنامه ریزی شده است، به دارندگان خود پاداش بازگشت نقدی می دهد. کاربران همچنین می توانند دارایی های سهام خود را بدون آسیب رساندن به APR خرج کنند.

Changex به Cointelegraph Accelerator می پیوندد

Cointelegraph Accelerator Changex را به دلیل تخصص تیم بیش از 20 عضو خود، دفتری در بلغارستان و سابقه ارائه راه حل های مالی قوی، به عنوان مشارکت کننده انتخاب کرد. این برنامه یک تجربه کاربر پسند و روان را ارائه می دهد که به طور موثر به کاربران Web2 و Web3 خدمت می کند. این محصول همچنین با میانگین 25000 کاربر فعال ماهانه و حدود 3 میلیون دلار دارایی سهامدار، کشش خوبی نشان داده است.

گام بعدی Changex ادغام بلاک چین بهمن است. این ادغام چندین استخر مبتنی بر بهمن را نیز به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، Changex در تلاش است تا در ماه‌های آینده یک قابلیت منحصربفرد اهرمی را در پلتفرم منتشر کند. پس از آن، در سه ماهه چهارم سال 2023، Changex بزرگترین به روز رسانی خود، Changex Visa Debit Card و IBAN را ارائه خواهد کرد که به کاربران امکان کنترل کامل بر امور مالی خود را می دهد و Changex را به یک مرکز ارز دیجیتال جامع تبدیل می کند. و همینطور


نویسنده: Cointelegraph Accelerator

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *