شرکت Web3 در رژه روز شکرگزاری میسی بالن ها را به نمایش خواهد گذاشت


رویداد نمادین تعطیلات ایالات متحده قبلاً توکن‌های موضوعی و غیرقابل تعویض را معرفی کرده بود و یک رژه مجازی از طریق متاورس برگزار کرد.

رژه روز شکرگزاری میسی، یکی از نمادین ترین رویدادهای مربوط به تعطیلات ایالات متحده در ماه نوامبر، برای اولین بار در تاریخ ۹۹ ساله خود، شخصیت هایی از دنیای رمزارز و بلاک چین را به نمایش می گذارد.

شرکت Web3 Cool Cats Group در 14 سپتامبر اعلام کرد که برخی از شخصیت‌های مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود به عنوان بالن در رژه روز شکرگزاری که برای 23 نوامبر در نیویورک برنامه ریزی شده است ظاهر می شوند: یک گربه آبی و یک شیر. مقوا. به گفته جوردن دبی، تهیه کننده رژه، شخصیت ها به صورت فیزیکی برای هزاران نیویورکی که از خیابان ها تماشا می کنند و میلیون ها نفر دیگر که از خانه تماشا می کنند، نمایش داده می شوند.

با نزدیک به دو ماه دیگر به روز شکرگزاری، مشخص نیست که آیا شرکت‌های دیگر در فضای رمزنگاری و بلاک چین قصد دارند شخصیت‌هایی داشته باشند که با رژه یا بالن نمایش داده شوند یا خیر. ترکیب رژه میسی سال به سال تغییر می کند و شامل شخصیت هایی از جمله بیبی یودا می شود. ماندالوریان سری، Sonic the Hedgehog، Pikachu و Charlie Brown.

مرتبط با: دولت اندونزی به دنبال NFT ها برای حفظ میراث فرهنگی است

در سال 2021، زمانی که رژه به طور کامل پس از تعطیلی سال 2020 به دلیل همه‌گیری کووید-19 از سر گرفته شد، سازمان‌دهندگان نیز یک سری NFT را راه‌اندازی کردند. سال بعد، علاوه بر جلسات شنیداری حضوری، این رویداد یک رژه مجازی از طریق ابرداده برگزار کرد.

نمایندگی یک شرکت Web3 در یک رویداد مهم مانند رژه روز شکرگزاری احتمالاً در میانه رویدادهای دیگر در نیویورک رخ خواهد داد. محاکمه جنایی سام بانکمن، مدیر عامل سابق FTX قرار است در 3 اکتبر آغاز شود و ممکن است همچنان در طول رژه تعطیلات ادامه داشته باشد.

مجله: شهر رمزنگاری: راهنمای نیویورک
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *