گروه بلاک چین پذیرش Web3 فیلیپین را از طریق مشارکت دولتی تحت فشار قرار می دهد


Emmy Lou Versoza-Delfin، مدیر DICT، گفت که ابتکارات نوآورانه بلاک چین در کشور افزایش یافته است و نشان می دهد که کشور می تواند به یک رهبر جهانی در فضای بلاک چین تبدیل شود.

شورای بلاک چین فیلیپین (BCP)، یک سازمان غیرانتفاعی که به بهبود چارچوب نظارتی فناوری بلاک چین در این کشور اختصاص دارد، با وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات (DICT) برای ترویج پذیرش Web3 در فیلیپین همکاری کرده است. .

رئیس موسس BCP، دکتر. دونالد لیم به کوین تلگراف گفت که چشم انداز سازمان این است که پذیرش Web3 در فیلیپین را هدایت کند. هدف اصلی BCP پیشبرد پذیرش بلاک چین در کشور و تبدیل این کشور به یک رهبر جهانی در فناوری بلاک چین است.

برای دستیابی به این هدف، BCP برای آموزش و همکاری با سهامداران محلی در اکوسیستم بلاک چین فیلیپین تلاش خواهد کرد. این شامل کار با سازمان‌های دولتی، توسعه‌دهندگان Web3، سازمان‌های غیرانتفاعی و مشاغل است.

دکتر BCP دونالد لیم با شرکت کنندگان رویدادی به نام The Launch Mixer. منبع: BCP

BCP همچنین با DICT، بخش اجرایی دولت فیلیپین که مسئول توسعه و ارتقاء برنامه فناوری اطلاعات و ارتباطات این کشور برای حمایت از توسعه کشور است، مشارکت کرد.

Emmy Lou Versoza-Delfin مدیر DICT گفت که ملت با بلاک چین غریبه نیست. مدیر اجرایی توضیح داد:

ما شاهد ظهور بلاک چین نوآورانه در استارت آپ ها، موفقیت راه حل های تجاری مبتنی بر بلاک چین و تولد استارتاپی بوده ایم که بلاک چین را برای منافع عمومی می سازد.

این مقام دولتی همچنین بیان کرد که این پیشرفت نشان می دهد که کشور آماده پذیرش بلاک چین است و “آماده است تا در آموزش بلاک چین پیشرو باشد و مطمئناً به یک رهبر جهانی در صنعت بلاک چین تبدیل خواهد شد.”

مرتبط با: فیلیپین انتشار چارچوب کریپتو را به تاخیر انداخت

در همین حال، در رویداد اخیر BTC پراگ، Cointelegraph با Ethen Rose، بنیانگذار Pouch، یک سرویس کیف پول در فیلیپین که از شبکه روشنایی بیت کوین پشتیبانی می کند، مصاحبه کرد. این مدیر چالش های ترویج بیت کوین (BTC) برای مردم داخل کشور را برجسته کرد. رز توضیح داد که آنها در حال حاضر پیشنهاد BTC را به معامله گران به عنوان راهی جایگزین برای جذب مشتریان به کسب و کار خود می کنند.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *