تلاش‌های آموزشی Web3 نیجریه با هدف مقابله با چالش‌های زبانی است


بلو عثمان عبداللهی، مدیر عامل (COO) پلتفرم آموزش بلاک چین Bitkova Academy، گفت که مانع زبان یکی از بزرگترین چالش های موجود است.

در حالی که به نظر می رسد نیجریه دارای سطح بالایی از آگاهی از بلاک چین و رمزنگاری است، این کشور همچنان با مشکلات آموزش عمومی در این زمینه مواجه است. گروهی از کارشناسان محلی بلاک چین چالش های آموزش بلاک چین در نیجریه را در اجلاس دارایی های دیجیتال 2023 انجمن سهامداران فناوری بلاک چین نیجریه (SIBAN) که در پایتخت این کشور، ابوجا برگزار شد، مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در پنلی با عنوان “آموزش وب 3: ظرفیت سازی”، این گروه در مورد سطح فعلی آگاهی از بلاک چین و وب 3 در کشور و چالش هایی که تاکنون در این سفر ظاهر شده است، بحث کردند.

بلو عثمان عبداللهی، مدیر اجرایی (COO) پلتفرم آموزش بلاک چین Bitkova Academy، گفت که مانع زبان یکی از بزرگترین چالش های موجود به دلیل پیچیدگی و اصطلاحات تخصصی فناوری بلاک چین است. نیجریه یکی از متنوع ترین کشورهای جهان از نظر زبانی است که بیش از 500 زبان صحبت می شود.

آموزش Web3 – جلسه پانل ظرفیت سازی در اجلاس دارایی های دیجیتال SIBAN

با این حال، مراکز محلی بلاک چین شروع به آموزش افراد ناآشنا با فناوری بلاک چین با استفاده از زبان های محلی نیجریه کرده اند. عبداللهی گفت که کمک به افراد تازه کار با فناوری بلاک چین و وب 3 مهم است تا بفهمند ساتوشی ناکاموتو در تلاش است تا با فناوری بلاک چین به چه چیزی دست یابد. او گفت که این مهم بیشتر برای اصلاح ترس و منفی بودن ایجاد شده در ذهن شهروندان توسط بانک مرکزی نیجریه (CBN) و دولت است.

در فوریه 2021، بانک مرکزی نیجریه روابط بین بانک‌های محلی و شرکت‌های مبادله ارزهای دیجیتال را قطع کرد. به گفته عبداللهی، این اقدام دولت و CBN نقشی در کاهش سطح آگاهی بلاک چین در نیجریه ایفا کرد و بلاک چین و کریپتو را با ادراکات منفی مرتبط کرد.

مرتبط با: بر اساس گزارش ConsenSys، 99 درصد از مردم نیجریه از رمزنگاری آگاه هستند

نیجریه روزهای بهتری را از نظر علاقه ارزهای دیجیتال به خود دیده است. داده های Google Trends نشان می دهد که این کشور از رتبه قبلی خود به رتبه دوم در جهان از نظر علاقه جستجوی بیت کوین (BTC) سقوط کرده است.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *