سهام نوسانات راه اندازی معاملات آتی ETH-ETF را لغو کرد، “در این مرحله فرصت نمی بیند”


جاستین یانگ، یکی از بنیانگذاران و رئیس این شرکت، در ایمیلی به کوین تلگراف گفت که برنامه هایی که در تاریخ بعدی عرضه خواهند شد، “TBD” هستند.

Volatility Shares، یک شرکت مالی که انواع محصولات صندوق قابل معامله در بورس (ETF) را ارائه می‌دهد، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی ETF آتی اتریوم در 2 اکتبر به دلیل تغییرات در بازار لغو کرد.

جاستین یانگ، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت، در ایمیلی به Cointelegraph لغو را تایید کرد:

“حق با شماست، ما امروز حرکت نکردیم. ما در این مرحله آن فرصت را ندیدیم.»

با این حال، هنگامی که در یک ایمیل بعدی از او پرسیده شد که آیا این شرکت قصد دارد یک ETF آتی ETH را در تاریخ بعدی راه‌اندازی کند، یانگ پاسخ داد “البته” و افزود: “برنامه‌ها هنوز مشخص نیستند.”

ETF آتی اتریوم یک صندوق قابل معامله در مبادلات است که قیمت قراردادهای آتی اتریوم را ردیابی می کند، که توافقاتی برای معامله ETH در زمان و قیمتی خاص در آینده است. اساساً به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون نیاز به داشتن اتریوم در معاملات ETH شرکت کنند.

مرتبط با: SEC همچنان تصمیمات مربوط به ETFهای رمزنگاری را به تأخیر می اندازد: قانون رمزگشایی شده است

سهام نوسانات قبلا به عنوان اولین شرکتی بود که ETF آتی ETH را ارائه کرد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، 12 اکتبر ابتدا به عنوان تاریخی برنامه ریزی شده بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اولین ETF آتی ETH را تصویب کند، اما نگرانی ها در مورد تعطیلی قریب الوقوع دولت ایالات متحده در 1 اکتبر، SEC را بر آن داشت تا اقدامی انجام دهد. گزارش شده است که این حرکت را به سمت بالا بردن جدول زمانی برای تصویب تحریک کرده است.

از 2 اکتبر، بسیاری از شرکت ها، از جمله Valkyrie، VanEck، ProShares، و Bitwise، تجارت ETF های آتی ETH را آغاز کردند.

همانطور که ترنر رایت از کوین تلگراف اخیراً نوشت، “هزینه های دارایی های دیجیتال، خوب یا بد، در بحبوحه تعطیلی متوقف خواهد شد و تنظیم کننده های مالی، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا، با یک تیم اصلی کار خواهند کرد.”

در یک چرخش، دولت ایالات متحده با تصویب یک اقدام موقت که بودجه خدمات را تا 17 نوامبر حفظ می کند، موفق شد از تعطیلی جلوگیری کند. بر اساس گزارش های متعدد، سنا با 88 رای موافق در مقابل 9 رای موافق به تصویب این قانون رای داد. جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، بلافاصله این قانون را امضا کرد.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید