VeChain و SingularityNET در زمینه هوش مصنوعی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی متحد می شوند


بن گورتزل، مدیر عامل SingularityNET می‌گوید هوش مصنوعی و بلاک چین پتانسیل حل مشکلاتی را دارند که مکانیسم‌های سنتی «به طور مداوم و بد» شکست می‌خورند.

شرکت هوش مصنوعی SingularityNET و شرکت بلاک چین VeChain جدیدترین شرکت هایی هستند که بلاک چین را با هوش مصنوعی ترکیب کرده اند، این بار برای کاهش انتشار کربن.

طی سال گذشته، صنعت کریپتو شاهد افزایش همکاری بین بلاک چین و فناوری هوش مصنوعی بوده است.

VeChain، یک بلاک چین سازگار با قراردادهای هوشمند که برای ردیابی زنجیره تامین استفاده می‌شود، در ۲۴ آگوست اعلام کرد که با پلتفرم اشتراک‌گذاری سرویس هوش مصنوعی غیرمتمرکز SingularityNET وارد یک همکاری استراتژیک شده است.

در بیانیه‌ای مشترک، این شرکت‌ها اعلام کردند که این مشارکت داده‌های سازمانی VeChain را با الگوریتم‌های هوش مصنوعی پیشرفته SingularityNET ترکیب می‌کند تا اتوماسیون فرآیندهای دستی را بهبود بخشد و داده‌های بلادرنگ ارائه دهد.

بن گورتزل، بنیانگذار و مدیر عامل SingularityNET، به کوین تلگراف گفت که بلاک چین و هوش مصنوعی دست به دست هم می دهند و می توانند مشکلاتی را که رویکردهای سنتی اغلب با شکست مواجه می شوند، حل کنند.

گورتزل می‌گوید: «چند سال گذشته به دنیا آموخته‌اند که جادو زمانی اتفاق می‌افتد که الگوریتم‌های هوش مصنوعی مناسب با داده‌های مناسب با قدرت پردازش کافی مطابقت داشته باشند.

گورتزل توضیح داد که این مشارکت می تواند، برای مثال، هوش مصنوعی را قادر سازد تا راه های جدیدی را برای استفاده از داده های بلاک چین VeChain برای بهینه سازی خروجی انتشار کربن و به حداقل رساندن آلودگی شناسایی کند.

وی افزود: دستیابی به یک اقتصاد پایدار و مثبت از نظر زیست محیطی یک چالش بسیار پیچیده است که شامل هماهنگی بسیاری از بازیگران مختلف اقتصادی است.

این مشکلی است که در آن مکانیسم‌های اقتصادی سنتی به طور مکرر به طرز بدی شکست می‌خورند.»

در همین حال، آنتونیو سناتوره، مدیر ارشد فناوری VeChain اضافه کرد: «بلاک چین و هوش مصنوعی قابلیت‌های تغییر بازی را ارائه می‌کنند و راه‌های جدیدی برای عملیات برای صنایع و مشاغل باز می‌کنند.»

مرتبط با: در اینجا نحوه ترکیب بلاک چین و هوش مصنوعی برای بازتعریف امنیت داده ها آمده است

در ماه جولای، بیت‌کوین ماینر Hive Blockchain نام و استراتژی تجاری خود را به عنوان بخشی از ورود به حوزه نوظهور هوش مصنوعی تغییر داد. آیدین کیلیچ، مدیرعامل Hive Digital Technologies در ماه آگوست به کوین تلگراف گفت که بلاک چین و هوش مصنوعی «دو ستون Web3» هستند.

در ماه ژوئن، شبکه مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon از ادغام فناوری هوش مصنوعی خبر داد. رابط هوش مصنوعی که Polygon Copilot نام دارد به توسعه دهندگان کمک می کند تا تجزیه و تحلیل و بینش Dapps را در شبکه به دست آورند.

محقق هوش مصنوعی از دانشگاه فناوری نانیانگ در سنگاپور و شرکت تابعه متاتاست، دکتر. دائویوان وو به کوین تلگراف گفت: «استقلال ذاتی هوش مصنوعی به طور یکپارچه با ویژگی‌های غیرمتمرکز و مستقل بلاک چین و قراردادهای هوشمند مطابقت دارد.

این پتانسیل را دارد که مدیریت متمرکز موجود رایج در اکوسیستم بلاک چین را به یک پارادایم واقعا غیرمتمرکز و خودگردان تبدیل کند.

آزمایشگاه متاتراست روی پروژه‌ای به نام GPTScan کار می‌کند که به عنوان ابزاری کار می‌کند که ترانسفورماتور پیش‌آموزشی تولیدی (GPT) را با تجزیه و تحلیل استاتیک برای شناسایی نقص‌های منطقی در قراردادهای هوشمند ترکیب می‌کند.

دکتر. Daoyuan در مصاحبه با Cointelegraph افزود: “GPTScan اولین ابزار در نوع خود است که از GPT برای ترسیم عملکردهای آسیب پذیر نامزد بر اساس سناریوها و ویژگی ها در سطح کد استفاده می کند.”

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: چگونه با استفاده از بلاک چین از «نابودی بشریت» توسط هوش مصنوعی جلوگیری کنیم؟
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *