جمع بندی VC: سرمایه گذاران به تجزیه و تحلیل بلاک چین، بازی ها و حریم خصوصی ارزهای دیجیتال نگاه می کنند


Bubblemaps، CoinScan، Hinkal Protocol و Mythic Protocol از جدیدترین معاملات تامین مالی رمزنگاری و بلاک چین هستند.

استارت‌آپ‌های کریپتو با وجود نقدینگی کم و شرایط نامطلوب اقتصاد کلان به افزایش سرمایه ادامه می‌دهند. سپتامبر شاهد پیشرفت‌های بزرگی بود، از جمله، آمیت ماهاجان، یکی از خالقان Farmville، 33 میلیون دلار برای ساخت بازی‌های Web3 جمع‌آوری کرد و برندهای Animoca نیز اعلام کردند که 20 میلیون دلار سرمایه برای پیشبرد توسعه پلتفرم Mocaverse خود جمع‌آوری کرده بود.

در توسعه مرتبط دیگری، Blockchain Capital دو صندوق جدید را در ماه سپتامبر با 580 میلیون دلار بسته است تا در ماه‌های آینده در سراسر بازی‌های رمزنگاری و پروژه‌های مالی غیرمتمرکز توزیع شود. گردآوری VC کوین تلگراف آخرین پروژه های افزایش سرمایه را با وجود روند نزولی طولانی مدت بازار به نمایش می گذارد.

Bubblemaps 3.2 میلیون دلار برای تجسم داده ها تضمین می کند

استارت‌آپ بصری سازی داده Bubblemaps 3 میلیون یورو (3.2 میلیون دلار) در دور سرمایه‌گذاری اولیه به رهبری INCE Capital جمع‌آوری کرده است. به گفته این استارتاپ، این بودجه برای رشد تیم، استخدام توسعه دهندگان اضافی و گسترش طرح های بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده می شود. سرمایه گذاری سهام، مومنتوم 6، Lbank، V3ntures، نیکلاس باکا از لجر، دیما بودورین از هاکن و کارآفرین فرانسوی اوون “هاشور” سیمونین نیز در تامین مالی مشارکت داشتند. این شرکت یک هدف بلندپروازانه برای تبدیل شدن به Google Analytics Web3 دارد. طبق گزارش ها، مشارکت هایی با Arbitrum، Polygon، Avalanche و BNB Chain ایجاد شده است.

تجزیه و تحلیل بلاک چین CoinScan 6.3 میلیون دلار جمع آوری می کند

پلتفرم تحلیل رمزنگاری CoinScan در ماه سپتامبر 6.3 میلیون دلار برای ارائه چک های امنیتی، دارندگان و تجزیه و تحلیل airdrop و تجزیه و تحلیل احساسات اجتماعی در سراسر جامعه رمزنگاری جمع آوری کرد. CoinScan اولین محصول از CryptoHub است، یک شرکت Web3 که بر اقتصاد بلاک چین متمرکز شده و توسط سرمایه گذاران Playtech و iAngels، و همچنین میلیاردر Shalom MecKenzie و بزرگترین سهامدار فردی DraftKings حمایت می شود. مک‌کنزی در بیانیه‌ای گفت: «کریپتو، مانند شرط‌بندی ورزشی، باید ابزارها و داده‌های لازم برای ارزیابی ریسک و پاداش را در اختیار مردم قرار دهد.

پروتکل Hinkal 4.1 میلیون دلار را برای افزایش حریم خصوصی در تجارت DeFi تضمین می کند

پروتکل حریم خصوصی هینکال 4.1 میلیون دلار را در یک دور سرمایه گذاری اولیه که توسط Draper Associates رهبری می شد، جمع آوری کرد. طبق این بیانیه، این پروتکل برای ارائه یک لایه حریم خصوصی پیشرفته طراحی شده است که در آن تراکنش ها و دارایی ها در پروتکل های مختلف مالی غیرمتمرکز (DeFi) از دید عمومی محافظت می شوند. Psalion Hedge Fund، NGC Ventures، NoLimit Holdings، Draper Dragon، Peer VC، Orange DAO، Web3.com Ventures و دیگران نیز در این دور شرکت کردند. Draper Associates در تعدادی از شرکت های فناوری از جمله Hotmail، Skype، Baidu، Tesla، SpaceX، Twitch، Cruise، Carta، Webflow، Robinhood و Coinbase سرمایه گذاری کرده است.

Mythic Protocol 6.5 میلیون دلار را برای سرگرمی های مشترک جمع آوری می کند

Mythic Protocol یک دور اولیه 6.5 میلیون دلاری به رهبری ییدا گائو از Shima Capital به همراه Alpha JWC، Saison Capital، GDP Ventures، و Planetarium Labs و سایر سرمایه گذاران را بسته است. تیم پشت این پروژه روی یک اکوسیستم سرگرمی مشترک کار می کند که از یک استراتژی بازی اول برای جذب، حفظ و مقیاس کاربران استفاده می کند. این سرمایه برای توسعه و راه اندازی پیشنهادات اصلی اولیه در ماه های آینده با تمرکز بر گیمرها، سازندگان و سرمایه گذاران استفاده خواهد شد. او در بیانیه‌ای گفت: «با یک تیم موسس که از سال 2009 بیش از 250 بازی را از یکی از بزرگترین استودیوهای بازی در SEA منتشر کرده‌اند، ما شکی نداریم که آنها رکورد موفقیت خود را در چرخه بعدی بازی‌ها حفظ خواهند کرد.» ییدا گائو موسس Shima Capital است.

قبل از رفتن: ConsenSys برنامه پیش شتاب دهنده را برای سازندگان Web3 راه اندازی می کند

شرکت فناوری ConsenSys راه اندازی برنامه پیش شتاب دهنده خود، ConsenSys Fellowship را اعلام کرد.، برای پشتیبانی از استارت آپ های Web3 در مراحل اولیه. هدف این کمک هزینه تحصیلی کمک به استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه است تا شکاف بین یک ایده با پتانسیل و یک تجارت، محصول یا ابزار کاربردی را پر کنند. این برنامه 12 هفته ای کارگاه های آموزشی، برنامه درسی هفتگی، راهنمایی و دسترسی به شبکه ConsenSys را برای سرعت بخشیدن به 15 استارتاپ ارائه می دهد. تیم های بورسیه واجد شرایط سرمایه گذاری های مداوم از یک صندوق 1.5 میلیون دلاری خواهند بود.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت” – رئیس EasyTranslate در حال سازگاری با تغییرات است
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید