VanEck افزایش 10600 درصدی قیمت سولانا را تا سال 2030 پیش بینی می کند


این گزارش همچنین سناریوی احتمالی را بررسی می‌کند که در آن سولانا اولین بلاک چین خواهد بود که میزبان برنامه‌های کاربردی با بیش از 100 میلیون کاربر است.

Solana، رقیب لایه 1 اتریوم، با افزایش قیمت SOL به بالای 32 دلار در این هفته، قدرت چشمگیری از خود نشان داده است. تحلیلگران انتظار افزایش بیشتر قیمت را دارند و VanEck پیش بینی های کلیدی قیمت را به اشتراک گذاشته است.

گزارشی درباره Solana از شرکت مدیریت دارایی VanEck چندین سناریو ارزیابی را برای Solana ترسیم کرد و پیش‌بینی کرد که قیمت SOL تا سال 2030 از 9.81 دلار تا 3211.28 دلار بلندپروازانه متغیر خواهد بود (در مقایسه، قیمت هدف اتریوم 11800 دلار است).

این نشان دهنده افزایش خیره کننده 10600 درصدی قیمت سولانا طی هفت سال آینده است. این گزارش همچنین سناریوی احتمالی را بررسی می‌کند که در آن سولانا اولین بلاک چین خواهد بود که میزبان برنامه‌های کاربردی با بیش از 100 میلیون کاربر است.

علاوه بر این، این گزارش همچنین پتانسیل سولانا را برای کاهش فاصله بین خود و اتریوم در آینده نشان می‌دهد. VanEck در سال‌های اخیر با ارسال برنامه‌های ETF بیت‌کوین به SEC، نقش برجسته‌ای در عرصه ارزهای دیجیتال ایفا کرده است. بنابراین ممکن است این غول مالی در آینده حتی محصولات اضافی را برای سولانا معرفی کند.

اسکرین شات عملکرد قیمت سولانا منبع: TradingView

سولانا (SOL) در میان ده ارز دیجیتال برتر، عملکرد برجسته ای داشته است و از ابتدای سال 2023 رشد چشمگیر بیش از 200 درصد را به ثبت رسانده است. در نتیجه، سولانا از رقبای اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) پیشی گرفته است. به طور همزمان، ارزش کل سولانا DeFi قفل شده (TVL) به 378 میلیون دلار افزایش یافت.

با این حال، با توجه به نمودار فنی، ممکن است پتانسیل عقب نشینی جزئی قبل از افزایش قابل توجه مورد انتظار در سولانا وجود داشته باشد. شاخص حرکت روزانه جهت دار (DMI) نشان دهنده افزایش روزافزون فروشندگان در نمودار روزانه است که نیاز به اقدام فوری گاوها برای حفظ سود حاصل از همسویی بازار کریپتو با افزایش قابل توجه بیت کوین به 35000 دلار در اوایل این هفته دارد.

غفلت از این اقدام می تواند قیمت سولانا را در یک وضعیت بالقوه آسیب پذیر قرار دهد و به طور بالقوه منجر به کاهش به زیر سطح 30 دلار شود. معامله گرانی که در نظر دارند SOL کوتاه کنند، ممکن است همانطور که توسط خط آبی +DI نزولی و خط قرمز صعودی -DI پیشنهاد می شود، فروش در برابر دلار را در نظر بگیرند.

مرتبط با: آزمایشگاه سولانا انکوباتور Web3 را راه‌اندازی می‌کند که پشتیبانی از توسعه و جذب سرمایه را ارائه می‌دهد

این الگو نشان دهنده روند نزولی فزاینده و احتمال رکود بازار است که می تواند باعث کاهش 15 درصدی قیمت سولانا از ارزش فعلی 27 دلاری شود. این با یک سطح پشتیبانی نزدیک که توسط میانگین متحرک نمایی 21 روزه (EMA) پشتیبانی می‌شود، همسو می‌شود.

مجله: 5050 بیت کوین به قیمت 5 دلار در سال 2009: ادعای شهرت کریپتو هلسینکی


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید