Ether the Ether: VanEck دو تبلیغ ETF را قبل از راه اندازی احتمالی دوشنبه منتشر می کند


اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، می‌گوید زمانی که درخواست‌ها برای ETF آتی اتریوم و ETF بیت کوین تایید شود، جنگ بازاریابی بر خلاف آنچه قبلا دیده‌ایم رخ خواهد داد.

مدیر سرمایه گذاری VanEck موتور بازاریابی را برای صندوق معاملات آتی اتریوم (ETF) خود راه اندازی کرده است، که برخی از تحلیلگران انتظار دارند آن را در 2 اکتبر راه اندازی کند.

در 28 سپتامبر، VanEck دو تبلیغ تلویزیونی با مضمون «دریافت به اتر» منتشر کرد و نشان داد که ETF استراتژی اتریوم – با اسم رمز EFUT – «به زودی عرضه می‌شود».

این تبلیغات در همان روزی منتشر شد که VanEck یک بیانیه مطبوعاتی در مورد EFUT آینده خود منتشر کرد و بیان کرد که در بورس گزینه های هیئت مدیره شیکاگو فهرست می شود و توسط رئیس تجارت فعال VanEck، گرگ کرزنر هدایت می شود.

اریک بالچوناس و جیمز سیفارت، تحلیلگران ETF بلومبرگ باور كردن تبلیغات تلویزیونی ممکن است به این نکته اشاره کنند که ETFهای آتی اتریوم “زودتر از حد انتظار اتفاق می افتد.”

سیفارت انتظار دارد که ETF جدید VanEck در روز دوشنبه راه اندازی شود، علیرغم اینکه در 29 سپتامبر بایگانی شده است مبنی بر اینکه تا 60 روز دیگر اجرایی نخواهد شد. او گفت: “درک ما این است که SEC در حال تسریع در تصویب این موارد است.”

اتر را وارد کنید

اولین آگهی تبلیغاتی VanEck «Enter the Ether» یک ویدیوی بسیار کوتاه و عجیب و 15 ثانیه‌ای است که پنج بازیگر را با بی‌حوصلگی به دوربین نگاه می‌کنند و در پس‌زمینه موسیقی عجیب غریبی که صدای بیگانه‌ای دارد، دیده می‌شود.

«اتریوم. اکنون در قالب ETF است. یک بازیگر می گوید به زودی.

قبل از اینکه پیام «Enter Ether» ظاهر شود و آگهی به پایان برسد، بازیکن دیگری می گوید: «Oh and HODL or Fork Off».

آگهی دوم ساده تر به نظر می رسد. یک تبلیغ 30 ثانیه ای نشان می دهد که یک “تغییر” به زودی در راه است و کشش گرانشی اتریوم “همه را به داخل خواهد کشید”.

بالچوناس انتظار دارد که با تایید ETFها، تلاش های بازاریابی بیشتری از سوی صادرکنندگان ETF انجام شود، به خصوص که چراغ سبز ETF های بیت کوین نقطه ای نشان داده می شود.

«این یک نبرد بازاریابی خواهد بود که قبلاً هرگز ندیده‌ایم زیرا همه آنها یک کار را انجام می‌دهند و در یک روز راه‌اندازی می‌شوند. “بی سابقه.”

مرتبط با: SEC تصمیم ETF بیت کوین را برای BlackRock، Invesco و Bitwise به تاخیر انداخت

در همین حال، شرکت خدمات مالی Valkyrie به کوین تلگراف گفت که به زودی ارائه دسترسی به اتر را از طریق ETF استراتژی بیت کوین موجود خود آغاز خواهد کرد. این باعث می‌شود که یکی از اولین شرکت‌هایی باشد که این کار را در میان پرونده‌های معلق در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده انجام می‌دهد.

در 28 سپتامبر، سیفارت در یک مقاله گفت

15 ETF آتی اتر از 9 ناشر برای راه اندازی رقابت می کنند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید