VanEck 10٪ از سود خود را از Ether ETF به توسعه دهندگان اصلی اهدا خواهد کرد


انجمن پروتکل، تیمی متشکل از بیش از 150 توسعه دهنده هسته اتریوم، ذینفع خواهد بود. VanEck استدلال می کند که مدیران دارایی باید بخشی از درآمدهای Ether ETF را به جامعه برگردانند.

مدیر دارایی جهانی VanEck در 29 سپتامبر در X (توئیتر سابق) اعلام کرد که 10٪ از کل سود حاصل از صندوق معامله آتی Ether (ETF) را به مدت ده سال به توسعه دهندگان هسته اتریوم اهدا خواهد کرد.

ذینفع، The Protocol Guild، گروهی متشکل از بیش از 150 توسعه دهنده خواهد بود که فناوری زیربنایی اتریوم را حفظ می کنند. به گفته VanEck، برای مدیران دارایی منصفانه است که بخشی از درآمد خود را به جامعه ای که پروتکل رمزنگاری را ایجاد کرده است، برگردانند. او بیان کرد:

«اگر TradFi قرار است از تلاش‌های شرکت‌کنندگان اصلی اتریوم سود ببرد، منطقی است که ما به کارهای آن‌ها پاسخ دهیم. ما از سایر مدیران دارایی/ناشران ETF می‌خواهیم که بازپرداخت را به همین روش در نظر بگیرند.

با این حرکت، VanEck به سایر جوامع رمزنگاری که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند، می‌پیوندد، از جمله Lido Finance، Uniswap، Arbitrum، Optimism، ENS Domains، MolochDAO و Nouns DAO.

بر اساس یک داشبورد عمومی که کمک های مالی ارسال شده به شبکه اصلی صنف را ردیابی می کند، 4846 کمک بیش از 12 میلیون دلار کمک مالی ایجاد کردند. سپس وجوه بر اساس یک نسبت وزنی بر اساس دوره مشارکت آنها بین اعضا توزیع می شود.

طبق گزارش‌ها، توسعه‌دهندگان هسته شبکه در حال کار بر روی Ethereum Improvement Proposal EIP-4844 (Proto-Danksharding) هستند. این ارتقا نوع جدیدی از نوع تراکنش را به اتریوم معرفی می کند و وعده کاهش هزینه تراکنش ها برای پروتکل های لایه 2 را می دهد.

VanEck ETF استراتژی اتریوم (EFUT) آینده خود را در 28 سپتامبر اعلام کرد و گفت که در قراردادهای آتی اتریوم سرمایه گذاری خواهد کرد. این صندوق به طور فعال توسط گرگ کرنزر، رئیس معاملات فعال VanEck مدیریت می شود و انتظار می رود در روزهای آینده در بورس گزینه های هیئت مدیره شیکاگو فهرست شود.

دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری سنتی که آماده ارائه قراردادهای آتی اتر هستند شامل Valkyrie و Bitwise هستند، در حالی که خط لوله ETF نقطه‌ای اتر همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد و Invesco Galaxy، ARK 21Shares و VanEck در انتظار تایید نظارتی هستند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اخیراً تصمیم خود در مورد تأیید محصول اتر نقطه ای را تا دسامبر به تعویق انداخت.

مجله: جو لوبین – حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید