والکری دسترسی به معاملات آتی اتر را ارائه می دهد زیرا SEC تشخیص ETF بیت کوین را به تاخیر می اندازد


برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که SEC تصمیمات یا تاخیرهای مربوط به وجوه معامله شده در صرافی های رمزنگاری را قبل از 30 سپتامبر در انتظار تعطیلی دولت ایالات متحده اعلام خواهد کرد.

شرکت مدیریت دارایی Valkyrie شروع به ارائه دسترسی سرمایه‌گذاران آمریکایی به معاملات آتی اتر (ETH) از طریق صندوق معامله‌شده در بورس استراتژی بیت‌کوین یا ETF خواهد کرد.

یکی از سخنگویان Valkyrie در سپتامبر به Cointelegraph گفت که ETF استراتژی بیت کوین (BTC) این شرکت به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به معاملات آتی ETH و BTC “تحت یک بسته” دسترسی داشته باشند. او گفت که این یکی از اولین شرکت هایی خواهد بود که این کار را انجام می دهد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). از 3 اکتبر، نام صندوق به ETF بیت کوین Valkyrie و Ether Strategy به روز می شود.

در زمان انتشار، SEC تغییر قانون پیشنهادی را صادر نکرده بود که به یک ETF آتی اتر جدید اجازه می‌دهد در بورس Nasdaq فهرست شود. با این حال، کمیسیون دستوری برای انجام «تحلیل تکمیلی» در فهرست صندوق بیت کوین Valkyrie، یک ETF بیت کوین، صادر کرد.

Valkyrie در 16 آگوست برای صندوقی که سرمایه‌گذاری مستقیم در اتر را ارائه نمی‌کند، اما از طریق قرارداد آتی ETH، به SEC پرونده داد. این شرکت همچنین یک ETF استخراج بیت کوین ارائه می دهد که اوراق بهادار شرکت هایی را که درآمد یا سود خود را از استخراج کریپتو به دست می آورند، ردیابی می کند و همچنین یکی از اولین شرکت هایی در ایالات متحده بود که یک ETF مرتبط با معاملات آتی BTC را در سال 2021 راه اندازی کرد.

مرتبط با: اخبار فوری: فایل های Valkyrie با SEC برای ETF آتی اتر

جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ اینتلیجنس، پیش‌بینی کرده بود که ETFهای آتی اتر در هفته اول اکتبر، تا حدی در واکنش به تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده، شروع به معاملات خواهند کرد. در صورتی که اعضای کنگره نتوانند در مورد لایحه ای که بودجه دولتی برای سال مالی آینده را با زمان کافی برای جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده برای امضای این قانون تا 30 سپتامبر، زمان کافی برای امضای این قانون تا 30 سپتامبر در اختیار دارد، رای ندهند، SEC و بسیاری دیگر از آژانس های فدرال به یک کارمند اصلی کاهش خواهند یافت. .

تا به امروز، SEC هیچ ETF رمزنگاری نقطه‌ای را برای تجارت در ایالات متحده تایید نکرده است، اما بسیاری از کارشناسان پیشنهاد کرده‌اند که این ممکن است پس از اینکه Grayscale Investments در بررسی ETF بیت‌کوین خود در دادگاه برنده شد، تغییر کند. Valkyrie و چندین شرکت دیگر، از جمله BlackRock، برنامه‌های معلقی برای ETF‌های رمزنگاری نقطه‌ای دارند.

مجله: اتریوم به طرز تاسف باری کم ارزش شده اما قوی تر می شود: DeFi Dad، Hall of Flame
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید