ناشر USDC با بورس اوراق بهادار فیلیپین برای معرفی استیبل کوین شریک می شود


در نتیجه همکاری جدید با Circle، انتظار می‌رود 18 میلیون کاربر Coins.ph گزینه حواله سریع‌تر، کم‌هزینه‌تر و در دسترس‌تری دریافت کنند.

Circle، صادرکننده استیبل کوین USDC (USDC) با دلار آمریکا، حضور خود را در فیلیپین با مشارکت محلی جدید افزایش می دهد.

در 10 اکتبر، Circle یک همکاری استراتژیک با Coins.ph، ارائه‌دهنده پیشرو صرافی ارزهای دیجیتال و کیف پول دیجیتال فیلیپین اعلام کرد.

به گفته این شرکت ها، به عنوان بخشی از این مشارکت، Coins.ph و Circle به طور مشترک برای افزایش آگاهی از پرداخت های USDC و کمک به فیلیپینی ها برای پرداخت کمتر و پردازش سریع تر برای انتقال پول برون مرزی کار خواهند کرد.

آنها با استناد به داده های بانک جهانی افزودند که میانگین هزینه ارسال 200 دلار پرداخت به آسیا در سال 2022 5.7 درصد است. بر اساس گزارش بانک مرکزی فیلیپین، وضعیت حواله‌ها در فیلیپین برای افراد بدون بانک که 44 درصد از جمعیت بزرگسال را در سال 2021 تشکیل می‌دادند، پیچیده‌تر است.

Circle و Coins.ph در یک اعلامیه مشترک گفتند: «حواله‌ها همچنان نقش مهمی در اقتصاد فیلیپین دارند و تنها در سال 2022 جریان حواله‌ای 36.1 میلیارد دلاری داشته‌اند، اما کانال‌های حواله سنتی اغلب شامل هزینه‌های بالا و زمان پردازش طولانی هستند.

هدف جدیدترین مشارکت بین این شرکت ها، بهبود فضای فعلی حواله است، که از فیلیپین، یکی از بزرگترین دریافت کنندگان حواله در جهان شروع می شود. این پروژه شامل کمپین های آموزشی و ابتکارات مشارکت اجتماعی برای کمک به فیلیپینی های خارج از کشور برای یادگیری استفاده از USDC برای انتقال پول است.

مرتبط با: Circle توکن های بومی USDC را در Polygon راه اندازی می کند

وی ژو، مدیر عامل Coins.ph گفت: “هدف مشارکت Coins.ph با Circle نشان می دهد که چگونه USDC می تواند یک گزینه حواله سریع تر، کم هزینه تر و در دسترس تر را برای 18 میلیون کاربر فیلیپینی ما و خانواده ها و عزیزان آنها در خارج از کشور فراهم کند.” اضافه:

این ابتکار، همراه با آخرین نوآوری‌های ما در فناوری Web3، تعهد Coins.ph را به ارائه دسترسی کاربران به خدمات نوآورانه‌ای که تأثیر ملموسی بر زندگی روزمره آنها دارد، نشان می‌دهد.»

Coins.ph که در سال 2014 تأسیس شد، یک صرافی عمده ارزهای دیجیتال در فیلیپین است که همچنین به کاربران اجازه می دهد قبض ها را پرداخت کنند و با استفاده از کیف پول دیجیتال خود پول ارسال کنند.

در زمان اعلام، USDC تنها استیبل کوینی نبود که در صرافی Coins.ph فهرست شده بود. طبق داده‌های CoinGecko، حجم تراکنش‌های روزانه USDC در Coins.ph به ۴۴۵۰۰ دلار می‌رسد و تنها ۱۳ درصد از کل تراکنش‌های روزانه در Tether (USDT)، یک استیبل کوین رقیب اصلی را تشکیل می‌دهد. به گفته CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، روزانه تقریباً 1 میلیون دلار در بورس معامله می شود.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید