پالائو پس از راه اندازی آزمایشی در ماه ژوئیه، استیبل کوین با پشتوانه دلار را مسدود می کند


ساختار استیبل کوین با پشتوانه دلار پالائو مبتنی بر XRP Ledger در 15 سپتامبر مسدود خواهد شد زیرا دولت بازخورد کاربران را برای شکل دادن به مسیر رو به جلو جمع آوری می کند.

پالائو، کشوری در غرب اقیانوس آرام، پس از راه اندازی آزمایشی در ماه آگوست، در حال تکمیل پروژه استیبل کوین دلار آمریکا است.

جی هانتر، عضو وزارت دارایی پالائو و رئیس برنامه اقامت دیجیتال، به X (توئیتر سابق) اعلام کرد که دولت: متوقف کردن توزیع پالائو استیبل کوین (PSC) در 8 سپتامبر.

هانتر با بیان اینکه پس از توقف توزیع، پالائو استیبل کوین نیز پس از 15 سپتامبر مسدود خواهد شد و نمی توان از آن برای خرج کردن کاربران استفاده کرد.

پس از 15 سپتامبر، دیگر نمی توانید PSC را خرج کنید. این به ما زمان می‌دهد تا پرداخت‌های خرده‌فروشان را قبل از پایان رسمی آزمایشی در پایان ماه پردازش کنیم.»

در این اطلاعیه، هانتر دلایل دقیق انجماد استیبل کوین را مشخص نکرد و تنها بیان کرد که دولت هفته آینده نظرسنجی را برای شرکت کنندگان آزمایشی ارسال خواهد کرد. این اقدام چند هفته پس از راه اندازی PSC توسط دولت در اواخر ژوئیه انجام شد.

این مقام گفت: «اگر به ما اجازه داده شود که به مرحله بعدی برنامه استیبل کوین برویم، درس های جمعی ما مسیر پیش رو را شکل می دهد. وی افزود که بازخورد کاربران در تهیه گزارش نهایی برای ارائه به کنگره پالائو و رئیس جمهور بسیار مهم خواهد بود.

مرتبط با: ویزا از سولانا برای افزایش ظرفیت پرداخت USDC استفاده می کند

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که موسسه ملی استاندارد و فناوری هانتر تحقیقی را در مورد فناوری استیبل کوین و ملاحظات امنیتی مرتبط منتشر کرد. این مطالعه که در ماه سپتامبر منتشر شد، برخی از ویژگی‌های ضروری امنیت و ثبات را ارزیابی کرد و «18 مشکل بالقوه در برنامه‌های استیبل کوین» را شناسایی کرد.

پالائو استیبل کوین، با نام مستعار Kluk، برای کاهش هزینه های تراکنش و افزایش سرعت انتقال برای شهروندان، تجار و دولت پالائو طراحی شده است. استیبل کوین بر اساس XRP Ledger ریپل ساخته شده است، پلتفرمی که بر انتشار ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) متمرکز است.

پلت فرم XRP ledger CBDC همچنین پایه ای برای پروژه های آزمایشی مشابه در کشورهایی مانند هنگ کنگ، بوتان، کلمبیا و مونته نگرو است.

مجله: مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار بی ثبات محافظت کنیم – بررسی کارشناسان و کارشناسان بیت کوین
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *