رای دهندگان ایالات متحده در 4 ایالت نوسان با نامزدهای مطبوعات ضد رمزنگاری مخالفند: Coinbase


Coinbase در نظرسنجی از رای دهندگان در نیوهمپشایر، نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا دریافت که 55 درصد کمتر به نامزد ریاست جمهوری ضد وب 3 رأی می دهند.

صرافی رمزارز کوین‌بیس اعلام کرد که کمپین «Stand With Crypto» خود را بر روی 9 ایالت در ایالات متحده متمرکز خواهد کرد، از جمله چهار «ایالت نوسانی» که در آن رأی‌دهندگان کمتر احتمال دارد نامزدهای ریاست‌جمهوری ضد رمزارز را انتخاب کنند.

وبلاگی در 19 سپتامبر اشاره کرد که چهار “ایالت نوسانی” شامل نیوهمپشایر، نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا هستند که تنها چند ایالتی هستند که صرافی ارز دیجیتال قصد دارد کمپین “Stop with Crypto” خود را در آنها متمرکز کند.

نظرسنجی پاییز 2022 نشان داد که بیش از نیمی (55٪) از رای دهندگان در ایالت های کلیدی مانند NH، NV، OH، و PA می گویند که احتمال کمتری دارد به نامزدهایی رای دهند که مخالف رمزنگاری و وب 3 هستند. کوین‌بیس به داده‌های نظرسنجی استناد می‌کند که در نظرسنجی Morning Consult یک سال پیش جمع‌آوری شده است.

این نظرسنجی که در ماه اکتبر منتشر شد، شامل 800 رأی دهنده احتمالی در چهار ایالت بود. بین 13 تا 19 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی در چهار ایالت ادعا کردند که در زمان نظرسنجی صاحب ارز دیجیتال هستند.

درصد رای دهندگان در چهار ایالت نوسانی که صاحب ارزهای دیجیتال یا توکن های غیرقابل تعویض هستند. منبع: مشاوره صبحگاهی

کوین بیس همچنین خاطرنشان کرد که بیش از 40 درصد از دارندگان رمزارز، به ویژه در نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا، از بلاک چین برای ارسال پول به خارج از کشور استفاده می کنند تا به اعضای خانواده کمک کنند تا هزینه غذا، مسکن و مراقبت های بهداشتی را با نرخی بسیار کمتر از آنچه که بانک ها معمولاً برای آن دریافت می کنند، بپردازند. نقل و انتقالات بین المللی. .

کوین بیس تلاش می کند تا کاربران رمزارز را بسیج کند

این تحقیقات برجسته در بحبوحه کمپین جاری “Stand With Crypto” انجام می شود، یک کمپین 14 ماهه که توسط Coinbase در ماه آگوست راه اندازی شد تا قوانین ارزهای دیجیتال در کشور را تحت فشار قرار دهد.

کوین بیس گفت که این کمپین بر روی چهار “ایالت نوسان” تمرکز خواهد کرد، اما همچنین تمرکز زیادی روی آریزونا، کالیفرنیا، جورجیا، ایلینویز و ویسکانسین خواهد داشت، که در مورد دارندگان ارز دیجیتال “بیش از حد شاخص” شده اند.

در حالی که تعداد فزاینده ای از مقامات منتخب در کنگره از قانونی حمایت می کنند که کریپتو را تنظیم کند و سیستم مالی را ارتقا دهد، دیگران صرفاً حفظ وضعیت موجود را انتخاب می کنند.

کوین بیس همچنین در روز 27 سپتامبر در واشنگتن دی سی “آماده بای در روز رمزنگاری” برگزار خواهد کرد تا از نوآوری و سیاست ارزهای دیجیتال بهتر حمایت کند.

مرتبط با: مدیر عامل Coinbase می‌گوید که ایالات متحده را ترک کنید «فعلاً حتی در کارت نیست» – گزارش

این کمپین همچنین دارندگان و حامیان کریپتو را تشویق می‌کند تا لحظه‌ای با اعضای کنگره تماس بگیرند و از آنها بخواهند قوانین شفاف و معقول را تصویب کنند.

“امروز ما این تلاش را با جمع آوری انرژی جمعی جامعه و کشاندن مبارزه از X (توئیتر سابق) به تلفن ها آغاز می کنیم.”

او افزود: «این کمپین، دارندگان رمزارز و حامیان آنها را تشویق می‌کند تا یک دقیقه از روز خود را صرف تماس با اعضای کنگره کنند و از آنها بخواهند که قانون شفاف و معقول را تصویب کنند.»

مجله: Binance و Coinbase به دادگاه می روند و SEC 67 اوراق بهادار رمزنگاری را برچسب گذاری می کند: Hodler’s Digest، 4-10 ژوئن
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید