وزارت خزانه داری ایالات متحده و IRS مقررات ارزهای دیجیتال را برای کارگزاران پیشنهاد می کنند


کارگزارانی که در پیشنهاد نظارتی به آنها «کارگزاران دارایی دیجیتال» گفته می‌شود، ملزم به ارائه اطلاعات در مورد سود و زیان ناشی از فروش دارایی‌های کریپتو خواهند بود.

دو آژانس فدرال ایالات متحده (وزارت خزانه داری و خدمات درآمد داخلی (IRS)) مجموعه ای از پیشنهادات نظارتی ارزهای دیجیتال را منتشر کرده اند که جزئیات الزامات گزارش دهی برای کارگزاران را شرح می دهد.

دفتر حمایت از اداره کسب و کارهای کوچک ایالات متحده اعلام کرد که پیشنهاد قوانین رمزنگاری برای کارگزاران در 29 اوت منتشر شد:

«قوانین پیشنهادی، کارگزاران دارایی دیجیتال، از جمله پلتفرم‌های معاملاتی، پردازنده‌های پرداخت، و برخی از ارائه‌دهندگان کیف پول میزبان را ملزم می‌کنند تا درآمد ناخالص را برای همه فروش‌ها یا مبادلات دارایی‌های دیجیتال از اول ژانویه 2025 گزارش کنند.»

کارگزارانی که در پیشنهاد نظارتی به آنها «کارگزاران دارایی دیجیتال» گفته می‌شود، مشمول ارائه اطلاعات در مورد سود و زیان ناشی از فروش دارایی‌های کریپتو خواهند بود. با این حال، این الزام در تاریخ 1 ژانویه 2026 یا پس از آن اعمال خواهد شد.

گزارش درآمد ناخالص و پایه توسط کارگزاران و تعیین میزان واقعی و مبنای معاملات دارایی دیجیتال. منبع: ثبت فدرال

طبق یک سند مرتبط که در ثبت فدرال به اشتراک گذاشته شده است، انتظار می رود مقررات پیشنهادی “سطح بالاتری از انطباق مالیات دهندگان” را فراهم کند زیرا IRS در مورد درآمد مالیات دهندگان شفافیت بیشتری کسب می کند.

وزارت خزانه داری و IRS از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده دعوت کرده اند تا نحوه تأثیر این مقررات بر آنها را به اشتراک بگذارند، و این توسط یک جلسه استماع عمومی برنامه ریزی شده برای 7 نوامبر 2023 پشتیبانی خواهد شد.

پس از تصویب این قانون، مقررات همه کارگزاران در ایالات متحده را ملزم می‌کند تا با استفاده از فرم جدید 1099-DA اظهارنامه‌های اطلاعاتی را به IRS ارسال کنند و اظهارنامه دریافت‌کننده پرداخت را به مشتریان ارائه دهند.

مرتبط با: GAO ایالات متحده بلاک چین را برای نظارت بر برنامه های کسب و کار کوچک SBA بررسی می کند

دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده (GAO)، ناظر کنگره، گزارشی 77 صفحه ای منتشر کرده است که بر نیاز به مقررات سختگیرانه تر در مورد ارزهای دیجیتال تاکید می کند.

این گزارش بازارهای نقدی برای دارایی‌های دیجیتال غیرامنیتی را به عنوان مرکز شکاف نظارتی شناسایی کرده و بیان می‌کند:

کنگره می‌تواند با تعیین یک تنظیم‌کننده فدرال که نظارت کامل فدرال بر بازارهای نقدی دارایی‌های رمزنگاری غیرامنیتی را فراهم کند، خطرات ثبات مالی را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که کاربران پلت‌فرم از محافظت می‌شوند.»

از سوی دیگر، در این گزارش آمده است که دارایی های سنتی این دسته مشمول مقررات سخت گیرانه هستند.

مجله: فروپاشی NFT و منیت های هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته می شود
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *