سنای آمریکا فیلیپ جفرسون را به عنوان نایب رئیس فدرال رزرو تایید کرد


فیلیپ جفرسون که از سال 2022 به عنوان رئیس فدرال رزرو خدمت کرده است، مسئولیت شماره بانک مرکزی را بر عهده خواهد گرفت.

فیلیپ جفرسون، رئیس فدرال رزرو، با تایید اکثریت اعضای سنای آمریکا، خود را به عنوان نایب رئیس بعدی فدرال رزرو انتخاب کرد.

جفرسون در 6 سپتامبر با 88 رای موافق در برابر 10 رای موافق در سنای ایالات متحده اکثریت مورد نیاز برای تایید معاونت بعدی فدرال رزرو را به دست آورد. جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده در ماه مه اعلام کرد که جفرسون به جای لائل برینارد، مدیر اجرایی فدرال رزرو، که در ماه فوریه استعفا داد، انتخاب خواهد شد.

منبع: Senate.gov

همچنین انتظار می‌رود سناتورها در مورد دوره ۱۴ ساله لیزا کوک، رئیس فدرال رزرو و نامزدی آدریانا کوگلر، اقتصاددان ارشد سابق وزارت کار ایالات متحده برای یکی از کرسی‌های خالی هیئت‌مدیره رای دهند. در صورت تایید، کوگلر و کوک تا پایان دوره خود در سال 2037 خدمت خواهند کرد. جفرسون به عنوان بخشی از دوره فرمانداری فعلی تا سال 2036 به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت خواهد کرد.

مرتبط با: فدرال رزرو آمریکا نظارت بر معاملات بانک ها با شرکت های رمزنگاری را افزایش می دهد

ماهیت رهبری در آژانس‌های فدرال مانند فدرال رزرو، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، و کمیسیون معاملات آتی کالا احتمالاً بر نحوه رسیدگی سیاست‌گذاران به مقررات جاری در مورد ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین تأثیر خواهد گذاشت. در حالی که گزارش شده است که فدرال رزرو قصد ندارد به این زودی دلار دیجیتال منتشر کند، ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری سال 2024 به صراحت اعلام کرده است که قصد دارد بانک مرکزی را از صدور CBDC مسدود کند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در ماه ژوئن به قانونگذاران گفت که معتقد است باید “نقش فدرال محکم” در مقررات استیبل کوین وجود داشته باشد. همچنین از افزایش نرخ بهره بسیاری در سال 2023 حمایت کرد که بر بازارهای سراسر کشور تأثیر گذاشت. انتظار می رود دوره فعلی پاول در فدرال رزرو در سال 2028 به پایان برسد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مرتبط با رمزنگاری را افزایش می دهند


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *