قانونگذاران ایالات متحده درباره دارایی های دیجیتال بحث می کنند و مجلس نمایندگان رئیس جدید را انتخاب می کند


با انتخاب مایک جانسون به عنوان رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده، کنگره بار دیگر قادر خواهد بود تا در مورد صورت‌حساب‌های کریپتو پیش برود.

اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده، مایک جانسون را که در ردیف دوم ریاست جمهوری آمریکا قرار دارد و از چهره های بسیار قدرتمند کنگره است، به عنوان رئیس بعدی این نهاد انتخاب کردند.

در رای گیری که در 25 اکتبر برگزار شد، همه 220 جمهوری خواه مجلس نمایندگان به جانسون رای دادند، در حالی که 209 دموکرات به هاکیم جفریس، نماینده مجلس نمایندگان رای دادند. این رای گیری برای اولین بار در بیش از سه هفته گذشته بود که بدنه دولتی رهبری را به وضوح تعریف می کند. پاتریک مک‌هنری، نماینده مجلس از 3 اکتبر، پس از رأی‌گیری که کوین مک‌کارتی، سخنران سابق را رد کرد، به عنوان سخنران موقت خدمت کرده بود.

برخلاف سایر نامزدهایی که به عنوان سخنران در نظر گرفته می‌شوند، نظرات نماینده جانسون در مورد ارزهای دیجیتال تا حد زیادی ناشناخته بود. بسیاری در این زمینه امیدوار بودند که نماینده تام ایمر، یک مدافع محلی برای دارایی های دیجیتال در کنگره، برنده این جایزه شود. اما مبارزات انتخاباتی او تنها چند ساعت پس از آن که دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا بیانیه ای داد و از جمهوری خواهان راست افراطی خواست تا از او حمایت نکنند، ادامه یافت.

مرتبط با: کنگره ایالات متحده از نظر قانونی در مورد صورت‌حساب‌های ارزهای دیجیتال بدون رئیس مجلس، فلج شده است

در حالی که مک‌هنری احتمالاً مشغول آماده‌سازی برای رای‌گیری مجلس بود، فرنچ هیل، نایب رئیس کمیته خدمات مالی، جلسه استماع کمیته فرعی را در مورد «مدرن‌سازی خدمات مالی از طریق نوآوری و رقابت» رهبری کرد. این جلسه بر بحث‌های مربوط به قوانین مرتبط با رمزنگاری، از جمله قانون نوآوری خدمات مالی و قانون انتخاب مصرف‌کننده در قانون بررسی پرداخت‌های دیجیتال متمرکز بود.

با ادای سوگند جانسون، مجلس نمایندگان می تواند بار دیگر این لایحه را برای رای گیری به صحن علنی کند. قانونگذاران قبلاً لوایحی را خارج از کمیته تصویب کرده بودند، از جمله قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم، قانون قطعیت تنظیم کننده بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت استیبل کوین و قانون سکه های خود را حفظ کنید. اما ممکن است مجلس برای رسیدگی به تعطیلی احتمالی دولت قبل از 17 نوامبر نیاز به تصویب لایحه هزینه های جدید داشته باشد.

مجله: تیم دراپر، تالار شعله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری من را ناامید نکرد
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید