اعضای خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده پاول را از فدرال رزرو به دلیل مسدود کردن صورتحساب استیبل کوین سرزنش کردند.


اعضای کمیته گمان می کنند که فدرال رزرو با محدود کردن اقدامات بانک ها تلاش می کند تا تلاش های کنگره برای تصویب قانون استیبل کوین را محدود کند.

بر اساس نامه اخیر به جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، به نظر می رسد فدرال رزرو ایالات متحده در تلاش های کنگره برای تنظیم استیبل کوین دخالت می کند. این نامه از سوی پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و روسای کمیته فرعی فرنچ هیل و بیل هویزنگا ارسال شده است.

قانونگذاران به دو نامه فدرال رزرو اعتراض کردند: SR 23-7 در مورد برنامه نظارت بر فعالیت های جدید و SR 23-8، با عنوان “فرایند اعتراض مقرراتی برای بانک های عضو ایالتی که به دنبال مشارکت در برخی فعالیت های مربوط به توکن های دلاری هستند.” آنها نوشتند:

ما نگران این هستیم که این اقدامات برای تضعیف پیشرفت کنگره در ایجاد رژیم نظارتی استیبل کوین پرداخت انجام شده است. علاوه بر این، اگر این نامه‌ها در جای خود باقی بمانند، بدون شک موسسات مالی را از پیوستن به اکوسیستم دارایی دیجیتال باز می‌دارند.»

نامه‌های منتشر شده همزمان بیانیه سیاست ژانویه را تکمیل می‌کنند و محدودیت‌های بیشتری را برای فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های کریپتو ایجاد می‌کنند.

مطالب مرتبط: پاتریک مک‌هنری، نماینده کاخ سفید را به دلیل عدم فوریت در مذاکرات لایحه استیبل کوین مقصر می‌داند.

به گفته قانونگذاران، نامه فدرال رزرو “به طور موثر بانک ها را از انتشار یا گنجاندن استیبل کوین های پرداخت در اکوسیستم استیبل کوین پرداخت” و “به عنوان یک دستورالعمل نشان می دهد که فرآیندی را نشان می دهد که از طریق آن می توان به این فعالیت ها اجازه داد.” این سیاست در ژانویه محدودیت‌های اداره کنترل پولی بر بانک‌های ملی را به بانک‌های دولتی نیز گسترش داد.

علاوه بر این، در این نامه ادعا شده بود که نامه های فدرال رزرو بدون رعایت فرآیندهای اطلاع رسانی و اظهار نظر مورد نیاز آیین دادرسی اداری منتشر شده است.

قانونی که قانونگذاران به آن اشاره می کنند، «قانون پرداخت های استیبل کوین 2023 شفافیت» است که مک هنری در 20 جولای معرفی کرد.

نامه اعضای کمیته شامل فهرستی از هشت سوال بود که بیشتر آنها مربوط به اجرای دستورالعمل های موجود در دو نامه از فدرال رزرو بود. علاوه بر این، نامه درخواست سوابق از آماده سازی نامه های فدرال رزرو برای تعیین جدول زمانی برای آماده سازی نامه های فدرال رزرو.

مجله: نظر: حداکثر ارز دیجیتال GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزنگاری» دموکرات ها است.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *