تعطیلی دولت آمریکا با بیت کوین چه می کند؟


مارسل پچمن افسانه پول نقد اضافی در خانواده های آمریکایی، فقدان پس انداز کافی و اینکه چگونه تعطیلی دولت ایالات متحده می تواند بیت کوین را تحت تاثیر قرار دهد، توضیح می دهد.

در قسمت آخر بازارهای کلانمارسل پچمن، تحلیلگر، وضعیت کنونی اقتصاد آمریکا را بررسی می کند. او عنوانی را از بارون ذکر می کند که تفاوت بین برداشت مردم از اقتصاد و داده های عینی را برجسته می کند.

پچمن مفهوم پس انداز بیش از حد را بررسی می کند و با بارون موافق است که بخش قابل توجهی از جمعیت ایالات متحده پس انداز کافی برای بازنشستگی ندارند و به طور بالقوه به سال های کاری طولانی تری نیاز دارند. او خاطرنشان می کند که ثروت خانوارها در ایالات متحده به اوج جدیدی رسیده است، به ویژه به دلیل افزایش سهام و دارایی های مستغلات.

پچمن با تغییر تمرکز خود، نگرانی های رو به رشد مصرف کنندگان آمریکایی در مورد افزایش قیمت ها، به ویژه هزینه پر کردن وسایل نقلیه آنها را مورد بحث قرار می دهد. او دلیل این امر را افزایش اخیر قیمت نفت خام آمریکا می‌داند که تحت تأثیر تصمیم عربستان سعودی برای تمدید محدودیت‌های تولید قرار گرفته است.

پچمن پیش‌بینی می‌کند که جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن، به‌ویژه در مدیریت تورم و تأثیر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو بر املاک و مستغلات و S&P 500 با چالش‌هایی مواجه خواهد شد. او سپس پیامدهای این امر برای بیت کوین (BTC) را مورد بحث قرار می دهد و پیشنهاد می کند که اگر تورم از رشد درآمد پیشی بگیرد، این اتفاق می افتد. فشار نزولی بر ارز دیجیتال وارد می کند.

پچمن با رفتن به موضوع بودجه ایالات متحده، احتمال تعطیلی دولت را به دلیل اختلاف نظر در کنگره بررسی می کند. در یک تحلیل انتقادی، پچمن با زیر سوال بردن استفاده از بودجه بلایای طبیعی برای پوشش هزینه های جنگ، توجه را به اولویت های دولت بایدن جلب می کند. پیامدهای بالقوه و قانونی بودن چنین مانورهایی را برجسته می کند.

پچمن در پایان پیشنهاد می کند که تعطیلی دولت ایالات متحده می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود و توصیه می کند به این محرک بالقوه برای افزایش قیمت ارز دیجیتال در اوایل اکتبر توجه شود.

آخرین قسمت را ببینید. بازارهای کلانمنحصراً در کانال YouTube Markets and Research Cointelegraph موجود است.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *