دولت به سؤالات «غیرضروری» و «غرض‌آمیز» انتخاب هیئت منصفه SBF اعتراض می‌کند


وکیل ایالات متحده دلیلی نمی بیند که هیئت منصفه بالقوه قبل از امتحان SBF در مورد نوع دوستی مؤثر یا ADHD، از جمله موارد دیگر، بحث کنند.

در 15 سپتامبر، دولت ایالات متحده به سؤالاتی پاسخ داد که دفاع پیشنهادی از هیئت منصفه احتمالی در هنگام انتخاب پرونده علیه مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید، که معمولاً به عنوان SBF شناخته می شود، پرسیده شد. او با هفت اتهام کلاهبرداری و پولشویی در ارتباط با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال روبرو است که می تواند او را با ده ها سال زندان به همراه داشته باشد.

طرفین سؤالات پیشنهادی خود را در 11 سپتامبر به دادگاه ارسال کردند و استانداردهای بسیار متفاوتی را در مورد انتخاب نشان دادند.

در نامه ای خطاب به قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، دادستان ایالات متحده، دامیان ویلیامز، به سؤالات در چهار بخش از 14 بخش voir dire پیشنهاد شده توسط دفاع اعتراض کرد. Voir dire فرآیند بازجویی از هیئت منصفه بالقوه است. ویلیامز نوشت:

مکالمه چالش برانگیز پیشنهادی متهم حاوی سوالات غیرضروری و وقت گیر متعددی است که اغلب منجر به بحث‌های باز و همچنین سوالات تکراری، جانبدارانه و استدلالی می‌شود.

ویلیامز به ویژه به پرسش‌های بخش‌هایی درباره تبلیغات پیش از محاکمه، جنبش فلسفی نوع‌دوستی مؤثر، کمک‌های مالی سیاسی و لابی‌گری، و اختلال نقص توجه/بیش‌فعالی (ADHD) اعتراض دارد.

مرتبط: سام بنکمن-فرید در اسناد فاش شده می‌گوید: «من کاری را انجام دادم که فکر می‌کردم درست است».

در حالی که بخش تبلیغات پیش از محاکمه دارای یک پایه قانونی متزلزل است، سؤالات مربوط به نوع دوستی مؤثر “یک تلاش نازک برای پیشبرد روایت دفاعی است.” ویلیامز نوشت که سؤالات مربوط به کمک های مالی سیاسی نامربوط و سؤالات مربوط به ADHD نامربوط و مغرضانه بودند. گفته می شود که بانکمن-فرید از ADHD رنج می برد.

ویلیامز نوشت، برخلاف سؤالات دولت، آنها «استاندارد، بی طرف و مناسب» بودند. هر دو طرف پیشنهاد می کنند که از اعضای هیئت منصفه آینده درباره نگرش آنها نسبت به ارزهای دیجیتال سؤال شود. سوالات دفاعی عبارتند از:

“آیا فکر می کنید اگر یک شرکت در صنعت ارزهای دیجیتال یا صنعت مالی شکست بخورد، تقصیر باید فقط به گردن صاحبان شرکت باشد؟”

بانکمن-فرید اتهامات علیه خود را رد کرد. محاکمه او در 3 اکتبر در نیویورک آغاز خواهد شد.

مجله: بازی SBF ‘Ethical’ لغو شد، روند ثبت نام برای بازی های Web3 بد است، Tomb Chaser: Web3 Gamer
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *