دولت ایالات متحده حدود 10000 بیت کوین به ارزش بیش از 300 میلیون دلار را در رابطه با مصادره جاده ابریشم منتقل کرد.


دولت قبلاً قول داده بود که تقریباً 40000 بیت کوین باقیمانده را در “چهار لات دیگر” برای باقی مانده سال تقویمی نقد کند.

یک کیف پول رمزنگاری مرتبط با وزارت دادگستری ایالات متحده، در یک سری از تراکنش ها در تاریخ 12 جولای، تقریباً 9825.25 بیت کوین به ارزش تقریبی 299 میلیون دلار را جابه جا کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تراکنش‌ها، که به نظر می‌رسد در نهایت به حداقل 101 کیف پول جدید سرایت کرده‌اند، برای فروش به آدرس‌های تسویه ارسال شده‌اند یا تحت نظارت وزارت دادگستری باقی مانده‌اند.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

در ابتدا، تقریباً 9825 بیت کوین مرتبط با توقیف جاده ابریشم در یک جفت تراکنش به سه آدرس در حدود ساعت 6:00 صبح به وقت PST (13:00 UTC) ارسال شد. بخش عمده ای از سکه ها – 8200 بیت کوین، به ارزش تقریبی 250 میلیون دلار در زمان انتشار این مقاله – به یک آدرس فرستاده شد، سپس کمی بیش از یک ساعت بعد، کل مبلغ را به 101 آدرس جداگانه تقسیم کرد:

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

دولت ایالات متحده قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد باقیمانده بیت کوینی را که از توقیف جاده ابریشم به دست آورده است در طول چهار دسته برای باقی مانده سال تقویمی تخلیه کند.

مرتبط با: دولت ایالات متحده قصد دارد 41000 بیت کوین مرتبط با جاده ابریشم را بفروشد

بر اساس داده‌های موجود در زنجیره، دولت ایالات متحده احتمالاً استراتژی‌های نقدینگی خود را آزمایش خواهد کرد. به نظر می رسد حساب مرتبط با تراکنش های انبوه انجام شده در 7 مارس 2023، 237,934,919 دلار از نگهداری فعلی 30,174.7 بیت کوین که با تراکنش های 12 جولای مرتبط نیست، به دست آورده است.

با این حال، حساب دیگری که 9825.6 بیت کوین از وزارت دادگستری در طول مهمانی 7 مارس دریافت کرد، این سکه ها را در 101 حساب توزیع کرد. همان حساب سپس به 599 حساب دیگر ملحق شد تا در مجموع حدود 0.1 بیت کوین (حدود 3032 دلار در زمان انتشار این مقاله) را به حساب دیگری ارسال کند، سپس دارایی های حدود 52 بیت کوین خود را به 37 آدرس تقسیم کرد.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

در حالی که گمانه‌زنی‌ها در مورد ماهیت دقیق تراکنش‌هایی که در حال حاضر بیش از 800 آدرس کیف پول را پوشش می‌دهند، زیاد است، تعداد بسیار زیاد تراکنش‌ها و کیف پول‌های مرتبط، پیگیری دقیق آنچه دولت ایالات متحده با هر کوین انجام می‌دهد، به یک تلاش فزاینده چالش برانگیز تبدیل می‌کند.

این عدم اطمینان باعث شده است که برخی از اعضای جامعه کریپتو ترس داشته باشند که بیت کوین “هسته ای” است یا اینکه حرکت بیداری سکه دولت ایالات متحده در اقتصاد ارزهای دیجیتال موج می زند و باعث می شود سرمایه گذاران آنچه را که برخی به عنوان مراحل اولیه می دانند کنار بگذارند. دویدن گاو نر

علاقه مندان دیگری هم هستند از محل کار نظراتی مانند ترس غیرضروری، عدم اطمینان و شک بر اساس عدم اقدام جزر و مدی – بیش از شش ساعت پس از شروع معاملات، BTC کمتر از 1٪ از اقدامات بازار را شاهد بود.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *