تیم دراپر، تالار شعله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری من را ناامید نکرد


اولین پیش‌بینی بزرگ تیم دریپر برای بیت‌کوین بدون مشکل انجام شد، اما او می‌گوید دولت فعلی دومین پیش‌بینی او را بد به نظر می‌رساند.

تیم دریپر یک سرمایه گذار پیشرو، بنیانگذار دانشگاه دریپر و با دریپرها آشنا شوید سریال تلویزیونی. او سرمایه گذاری های اولیه خود را در تسلا، اسپیس ایکس و کوین بیس انجام داد و 254000 دنبال کننده در X دارد.

تیم دراپر با امتناع از اعتماد به پیش‌بینی‌های قیمت برای XRP و اتریوم به Hall of Flame گفت: بگذارید پیش‌بینی دوم من محقق شود و سپس به پیش‌بینی‌های دیگر برویم.

این منطقی به نظر می رسد، با توجه به اینکه شش سال است که پیش بینی می شود بیت کوین تا سال 2022 به 250000 دلار برسد.

هشدار اسپویلر: این اتفاق نیفتاد.

این بدان معنا نیست که در نهایت این اتفاق نمی افتد، زیرا دریپر در گذشته بسیار آینده نگر بوده است.

در سال 2014، پس از تصرف جاده ابریشم توسط مارشال های ایالات متحده، دریپر نزدیک به 30000 بیت کوین به قیمت 19 میلیون دلار جمع آوری کرد. به سرعت به امروز، ارزش این بیت کوین ها با 4165 درصد افزایش به 810.5 میلیون دلار رسیده است.

تقریباً در همان زمان، او پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین ظرف سه سال به 10000 دلار خواهد رسید و ببینید، در سال 2017 به آن نقطه رسید.

دریپر توضیح داد که پیش‌بینی ۲۵۰ هزار دلاری خود را پس گرفت زیرا پس از اینکه او به طور کامل پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین خود را کاملاً ثابت کرد، مردم همچنان به سؤالات خود ادامه دادند.

تنها دلیلی که من حدس دوم را زدم این بود که اولی خیلی خوب بود. دراپر می‌گوید فشار زیادی روی من وجود دارد تا یکی دیگر را بیرون بیاورم.

او مودبانه درخواست کرد مهلت بیت کوین به یک چهارم میلیون افزایش یابد، با جدول زمانی که باعث حمله قلبی یک استاد دانشگاه می شود.

او می گوید: «تا آخر خرداد سال آینده به من فرصت بدهید.

دراپر دولت آمریکا را به تحریف پیش بینی قیمت متهم می کند. او انتظار داشت که رشد بلاک چین یادآور عصر اینترنت باشد، مشابه سرمایه گذاری های قبلی او در شرکت هایی مانند هات میل و اسکایپ.

او مزیت قابل توجهی را که ایالات متحده با ادامه رویکرد دست به دست برای تنظیم بیش از حد اینترنت به دست آورده است، برجسته می کند.

من انتظار لمس بسیار سبک تری را داشتم، مانند بیل کلینتون در اینترنت. گفتند هی اینترنت داریم! ما اینترنت را تنظیم کردیم و بیل کلینتون عاقلانه آن را به حال خود رها کرد و این برای کل جهان چیز شگفت انگیزی بود.

سرمایه گذاری آلفا

با وجود پوشش رسانه ای، دریپر روزهای خود را صرف پیش بینی نمی کند. در واقع، برنامه او بسیار شلوغ است.

با وجود 65 سال سن، او بسیار فعال است و به عنوان یک سرمایه گذار سریالی شناخته می شود که پول نقد اولیه را در شرکت هایی مانند تسلا، اسپیس ایکس، کوین بیس و البته ترانوس سرمایه گذاری می کند.

او از بازی بسکتبال لذت می برد زیرا به او انرژی می دهد و او را در ذهنیت سرمایه گذاری قرار می دهد.

او توضیح می‌دهد: «وقتی بسکتبال بازی می‌کنم، به این فکر می‌کنم که چگونه می‌توانم مدافع را به یک سمت حرکت دهم و سپس او را وادار کنم به سمت دیگری حرکت کند.

دراپر ادعا می کند که هم در زمین بسکتبال و هم در دنیای سرمایه گذاری دارای غرایز آلفا است.

من بسیار تهاجمی هستم. او می گوید: «اگر چیزی را ببینم که دوست دارم، فقط دنبالش می روم.

من فکر می کنم به عنوان یک سرمایه گذار مانند یک حرکت شطرنج سرمایه گذاری می کنم زیرا همیشه کارآفرین یا ایده را فقط ارزیابی نمی کنم. پس اگر موفقیت آمیز باشد چه اتفاقی می افتد؟ چقدر می تواند عالی باشد؟ آن وقت دنیا چه شکلی است؟

همچنین بخوانید
چشم هوش مصنوعی

AI Eye: 25000 سرمایه‌گذار روی سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در تاس‌های پرتاب شده و غیره شرط می‌بندد.

امکانات

چگونه می توانید از فروپاشی جامعه رمزنگاری خود جلوگیری کنید؟

چه چیزی منجر به شهرت توییتر شد؟

Draper با یک فالوور بسیار ساده در توییتر شروع کرد.

او به شوخی می گوید: «فکر می کنم یک دنبال کننده توییتر داشتم و آن مادرم بود.

ممکن است تصور کنید که یکی از سرمایه‌گذاری‌های دریپرز یا حضور در رسانه‌ها به افزایش سرسام‌آور فالوورهایش کمک کرده است، اما او رشد خود را بسیار طبیعی توصیف می‌کند و آن را به محتوایی که در طول سال‌ها به طور مداوم پست می‌کند نسبت می‌دهد، که باعث می‌شود مردم برای دریافت بیشتر برگردند.

او به اینکه دنبال کنندگانش چقدر ارگانیک هستند افتخار می کند.

او می‌گوید: «فکر می‌کنم از بین همه اینفلوئنسرها، من ثابت‌ترین رشد فالوورهای توییتر را دارم.

مردم چه نوع محتوایی را می توانند انتظار داشته باشند؟

دریپر اینجا نیست تا فیدهای فالوورهایش را با مزخرفات پرت کند.

او قصد دارد تا مقداری ارزش به زندگی آنها بیافزاید و فقط سه بار در هفته پست می گذارد.

او توضیح می‌دهد: «من تمایل دارم چیزی را به اشتراک بگذارم که فکر می‌کنم مردم باید ببینند، یا جایی که یکی از استارت‌آپ‌های من کار خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد، و من می‌خواهم آن‌ها را تبلیغ کنم.

تیم دریپر چه محتوایی را دوست دارد؟

در میان 2400 حساب کاربری که در توییتر دنبال می‌کند، او به گروهی منتخب از افراد مورد اعتماد متکی است تا او را از صنعت کریپتو مطلع کنند.

تیم مورد اعتماد آن شامل کامرون و تایلر وینکلووس، بنیانگذاران جمینی، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، کریس لارسن، بنیانگذار ریپل، و براد و بارت استفنز، سرمایه گذاران دره سیلیکون است.

پیش بینی های تیم دریپر

دراپر از پیش‌بینی 250000 بیت کوین خود به قدری محکم پشتیبانی می‌کند که در صورت عدم تحقق، پیش‌بینی‌ها به کلی کنار گذاشته می‌شوند.

او می خندد: “اگر 250000 دلار یا بیشتر نیست، پس دیگر در مورد این نوع پیش بینی ها به من گوش ندهید.”

وقتی از او در مورد شانس تایید ETF بیت کوین سوال می شود چندان امیدوار به نظر نمی رسد.

ممکن است لازم باشد منتظر بمانید [Republican candidate] او اعلام کرد که نیکی هیلی رئیس جمهور خواهد شد.

شاید این رابطه راحت آنها با بانک ها باشد یا شاید عدم اطمینان آنها در مورد این موضوع. شاید بسیاری از دولت های ما بسیار قدیمی باشند، شاید آنها فقط از ارتباط خارج شده باشند. اما آنها چیزی بسیار بسیار مهم را برای صلاح جامعه از دست داده اند و امیدوارم همه آنها بهتر شوند.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید