صرافی کره جنوبی Upbit اولین مجوز مجوز را از سنگاپور دریافت کرد


Upbit سنگاپور تأییدیه اولیه بانک مرکزی و تنظیم کننده مالی کشور را برای مجوز کریپتو محلی دریافت کرده است.

زیرمجموعه سنگاپور Upbit، بزرگترین صرافی کره جنوبی از نظر حجم، مجوز اصلی موسسه پرداخت (MPI) در سنگاپور را دریافت کرده است.

در 16 اکتبر، Upbit سنگاپور گفت که اداره پولی سنگاپور (MAS) مجوز مجوز اصولی خود را اعطا کرده است و به آن اجازه می دهد تا زمانی که منتظر مجوز کامل خود است، خدمات رمز پرداخت دیجیتال خود را به سرمایه گذاران نهادی ادامه دهد.

الکس کیم، بنیانگذار و مدیرعامل Upbit سنگاپور، در بیانیه خود گفت که این شرکت در سال 2018 تأسیس شد، اما آخرین تأیید یک نقطه عطف استراتژیک از نظر تعمیق حضور محلی آن است.

عکس تیم Upbit سنگاپور در مرکز شهر. منبع: Upbit سنگاپور

ازمان حمید، مدیر ارشد انطباق این شرکت، گفت که این تاییدیه نشان دهنده تعهد آن به راه اندازی کسب و کار در سنگاپور است. او افزود: «ما به تبدیل شدن سنگاپور به قطب پیشرو برای کسب و کارهای مالی نسل بعدی کمک خواهیم کرد.

مرتبط با: عمارت 36 میلیون دلاری سو ژو در سنگاپور پس از فروریختن 3AC به مزرعه زیست محیطی تبدیل شد

تایید کامل بالقوه Upbit باعث می‌شود که صرافی به 15 شرکت رمزنگاری ملحق شود که دارای مجوزهای کامل خدمات رمز پرداخت دیجیتال MPI از MAS هستند.

تنها در ماه اکتبر، نهادهای سنگاپور Coinbase، Ripple و Sygnum Bank همگی مجوزهای مجوز را از MAS دریافت کردند که تعداد شرکت های خدمات رمز پرداخت دیجیتال دارای مجوز MAS را به 15 شرکت رساند.

Coinbase در 2 اکتبر تأیید کامل مجوز MPI را دریافت کرد، در حالی که شرکت تجارت ارز دیجیتال GSR نیز در همان روز تأییدیه اصولی MPI را دریافت کرد. شرکت تابعه بانک رمزنگاری سوئیس Sygnum Singapore مجوز کامل MPI خود را یک روز بعد دریافت کرد و ریپل MPI کامل خود را در 4 اکتبر دریافت کرد.

مجله: ادعای دریافت رشوه SBF از China Binance، مسدود شدن حساب را اعلام کرد: Asia Express


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید