Unstoppable Domains دامنه‌های .eth را از طریق شراکت Ethereum Name Service اضافه می‌کند


دامنه های غیرقابل توقف و سرویس نام اتریوم تاکنون به عنوان رقبا بر فضای نام دامنه غیرمتمرکز تسلط داشته اند.

دو تا از بزرگترین پلتفرم‌هایی که دامنه‌های غیرمتمرکز Web3 را تامین می‌کنند، پس از اعلام Unstoppable Domains مبنی بر پشتیبانی از دامنه‌های .eth از سرویس نام اتریوم (ENS) با یکدیگر همکاری کردند.

این دو ارائه‌دهنده خدمات، ستون‌های اصلی در دامنه Web3 بوده‌اند و به کاربران اجازه می‌دهند تا نام‌های دامنه قابل خواندن برای انسان و آدرس‌های کیف پول ارزهای دیجیتال ایجاد کنند. دامنه های غیرمتمرکز همچنین به عنوان نمایه ای عمل می کنند که تعدادی از عملکردها را در اکوسیستم Web3 باز می کند.

همانطور که Cointelegraph قبلاً تحقیق کرده بود، Unstoppable Domains و ENS در اوایل سال 2023 در مجموع به شش میلیون ثبت دامنه رسیدند، با ثبت نام قابل توجهی از سال 2022.

کاربران اکنون می‌توانند نام‌های .eth را در Unstoppable با روش‌های پرداخت اضافی و عملکرد با هدف ساده‌سازی مدیریت دامنه‌های ENS خریداری کنند. همه دامنه‌های .eth خریداری‌شده از Unstoppable از طریق قرارداد هوشمند ENS ثبت می‌شوند و عملکردی مشابه با دامنه‌های ثبت‌شده مستقیم از طریق ENS دارند.

مرتبط: وضعیت هنر: خدمات میدانی غیرمتمرکز نشان دهنده پیشرفت صنعت است

کاربران همچنین می‌توانند دامنه‌های .eth را از طریق Unstoppable خریداری کنند، بدون اینکه مجبور باشند آنها را به کیف پول موجود اتریوم پیوند دهند. این امر توسط Unstoppable’s Domain vault ارائه می‌شود، یک پیشنهاد غیرقانونی که به کاربران امکان می‌دهد دامنه‌های Web3 را بدون داشتن کیف پول رمزنگاری در ابتدا ایمن کنند.

کاربران ENS همچنین می توانند از مکانیسم تمدید خودکار از طریق Unstoppable استفاده کنند و نیاز به تمدید دامنه های .eth در زنجیره و احتمال از دست دادن دامنه را در نتیجه از بین ببرند.

ادغام با Unstoppable همچنین به کاربران .eth این امکان را می دهد که هر دامنه Web3 را به انتخاب خود با تعدادی روش پرداخت مختلف خریداری کنند، از بیت کوین و دوازده ارز دیجیتال مختلف گرفته تا گزینه های سنتی پرداخت فیات مانند کارت های اعتباری، پی پال، گوگل پی و اپل پی.

Unstoppable همچنین در حال توسعه ابزارهای مدیریت دامنه .eth است که شامل توانایی تنظیم آدرس‌های ارزهای دیجیتال، مدیریت داده‌های نمایه روی زنجیره و انتقال دامنه‌های .eth است.

اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که کاربرانی که دامنه های .eth را از طریق Unstoppable خریداری می کنند، می توانند از ادغام های ENS استفاده کنند. با این حال، دامنه های .eth خریداری شده از طریق Unstoppable با 800 ادغام Unstoppable یا بیشتر کار نمی کنند.

Unstoppable همچنین از تعدادی دامنه Web3، از جمله .nft، .crypto، .wallet، .dao، .bitcoin، .polygon، .BinanceUS و .blockchain پشتیبانی می کند.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بدتر اتریوم تبدیل کردند: آیا می توانیم آن را تعمیر کنیم؟
نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *