Uniswap از 17 اکتبر 0.15% کارمزد سوآپ دریافت می کند


هیچ کارمزدی برای تراکنش های بین استیبل کوین یا بسته بندی اتر وجود نخواهد داشت.

صرافی غیرمتمرکز Uniswap (UNI) از 17 اکتبر شروع به دریافت 0.15 درصد کارمزد مبادله برای توکن های خاص در برنامه وب و کیف پول خود خواهد کرد.

بر اساس پستی از هیدن آدامز، بنیانگذار DEX، توکن های تحت تأثیر عبارتند از اتریوم (ETH)، سکه USD (USDC)، اتر پیچیده (WETH)، تتر (USDT)، DAI، بیت کوین پیچیده (WBTC)، پروتکل زاویه (agEUR)، دلار زن (GUSD)، نقدینگی USD (LUSD)، سکه یورو (EUROC) و StraitsX (XSGD).

هزینه های رابط از مبلغ رمز خروج کسر می شود. علاوه بر این، هیچ کارمزدی برای مبادله بین جفت های تجاری اتر و Wrapped Ether یا مبادله بین استیبل کوین ها دریافت نخواهد شد.

آدامز با اشاره به پیشرفت‌های جدید در اکوسیستم Uniswap مانند موارد زیر نوشت: «این هزینه رابط یکی از پایین‌ترین هزینه‌ها در صنعت است و به ما امکان می‌دهد به تحقیق، توسعه، ساخت، حمل و نقل، بهبود و گسترش کریپتو و دی‌فای ادامه دهیم. کیف پول iOS، کیف پول اندروید، UniswapX، پیشرفت های عمده در برنامه وب ما، Permit2، Uniswap v4 پیش نویس کد پایه و موارد دیگر.»

Uniswap در حال حاضر یکی از محبوب ترین DEX در صنعت است. بر اساس داده های DeFiLlama، DEX در حال حاضر دارای ارزش کل قفل شده 3 میلیارد دلار است که بیش از 271 میلیون دلار درآمد سالانه هزینه پروتکل ایجاد می کند. 12 میلیون دلار در خزانه خود دارد و از زمان تأسیس در سال 2018 تاکنون 176 میلیون دلار از سرمایه گذاران جذب کرده است.

Cointelegraph قبلاً در 27 سپتامبر گزارش داده بود که بنیاد Uniswap، توسعه دهنده DEX، 62 میلیون دلار بودجه اضافی برای ساخت زیرساخت ها و کمک های مالی اکوسیستم را هدف قرار داده است. در 15 اکتبر، قلاب جدیدی که در فهرست منبع باز برای Uniswap V4 یافت شد، جنجال‌هایی را در مورد توانایی DEX برای نیاز به تأیید شناخت مشتری قبل از معامله در استخرهای نقدینگی برانگیخت.

مجله: رویکرد طرفداران محور خواننده Vérité به Web3، NFT های موسیقی و ایجاد جامعه
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید