Uniswap نسخه بتای کیف پول اندروید را برای گوگل پلی راه اندازی کرد


Uniswap نسخه بتای برنامه کیف پول خود را برای اندروید منتشر کرده است و راه را برای راه اندازی فروشگاه Google Play پس از اتمام آزمایش هموار می کند.

صرافی غیرمتمرکز کریپتو Uniswap بر اساس پست وبلاگی تیم توسعه برنامه، نسخه بتای بسته اندروید اپلیکیشن موبایل خود را در 12 اکتبر راه اندازی کرد. Uniswap قبلا فقط در رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه iOS در دسترس بود.

بر اساس داده های DeFi Llama، Uniswap بزرگترین صرافی غیرمتمرکز رمزنگاری جهان از نظر حجم تجمعی است که از زمان تأسیس تاکنون بیش از 1.7 تریلیون دلار تراکنش را پردازش کرده است. بیشتر تراکنش های آن از طریق یک اپلیکیشن مبتنی بر وب انجام شده است. با این حال، این تیم در 13 آوریل یک اپلیکیشن موبایل برای iOS راه اندازی کرد. قبل از این تاریخ، تیم شکایت کرد که اپل راه اندازی این برنامه را در فروشگاه اپل به تاخیر انداخته است. حتی پس از دریافت چراغ سبز از اپ استور، Uniswap برنامه اختصاصی برای دستگاه های اندرویدی نداشت.

طبق اعلامیه ای که در 12 اکتبر منتشر شد، برنامه جدید بتا اندروید به کاربران این امکان را می دهد تا بدون تغییر شبکه، سکه ها را از زنجیره های مختلف انتخاب کنند. به طور خودکار تشخیص می دهد که یک سکه در کدام شبکه است و بدون نیاز به درخواست کاربر به آن شبکه سوئیچ می کند. در حال حاضر در Polygon، Arbitrum، Optimism، Base و BNBChain در دسترس است و در آینده سازگاری بیشتری با زنجیره دارد.

این کیف پول همچنین تراکنش‌های اتریوم را از طریق یک استخر خصوصی هدایت می‌کند تا از حملات اولیه و ساندویچی جلوگیری کند، اگرچه در صورت تمایل کاربر می‌توان این ویژگی را غیرفعال کرد. علاوه بر این، به طور خودکار اکثر ارزها را با هزینه های انتقال داخلی شناسایی می کند. این هزینه ها بر روی رابط نمایش داده می شود تا کاربر از آنها مطلع شود.

مرتبط با: Google Assistant به زودی سرویس چت Bard AI را اضافه خواهد کرد

این اطلاعیه به ثبت نام در لیست انتظار ایمیل مربوط می شد و بیان می کرد که از آن برای توزیع نسخه هایی از برنامه بین کاربران اولیه استفاده می شود. این تیم همچنین قصد دارد کد منبع باز برنامه را در هفته های آینده به عنوان بخشی از ممیزی امنیتی خود با Trail of Bits منتشر کند.

Uniswap تنها صرافی غیرمتمرکز نیست که کیف پول موبایل ارائه می دهد. در سال 2021، 1Inch یک کیف پول موبایل برای iOS راه اندازی کرد و نسخه اندروید آن در ماه اکتبر منتشر شد.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید