سیاستمداران بریتانیا از آواتارهای ابرداده برای به اشتراک گذاشتن نقشه راه Web3 استفاده می کنند


ناتالی الفیکه، نماینده بریتانیا، می‌گوید: «وب 3 نشان‌دهنده یک تغییر پارادایم است که ساختار اینترنت را دوباره به تصویر می‌کشد.

گروهی از سیاستمداران بریتانیایی چشم‌اندازی برای صنعت بلاک‌چین و وب 3 بریتانیا ارائه کردند و از این پایگاه داده برای خطاب به رهبران جهانی در نشست 51 کشور در 20 سپتامبر استفاده کردند.

در نشست فراداده هشت لرد و سیاستمدار بریتانیایی به رهبران جهانی درباره فرصت‌ها و چالش‌های ناشی از رشد فناوری Web3 سخنرانی کردند.

ناتالی الفیکه، عضو پارلمان و رئیس گروه پارلمانی جدید همه حزبی (APPG) برای فناوری‌های بلاک چین، در آواتار منحصربه‌فرد خود در متاورس ظاهر شد و در آنجا اهمیت تکرار بعدی اینترنت را برجسته کرد:

وب 3 نشان دهنده یک تغییر پارادایم است که در حال تجسم مجدد ساختار اینترنت است.

الفیکه در سخنان افتتاحیه خود خاطرنشان کرد که بریتانیا پتانسیل تبدیل شدن به یک “کشور هوشمند” مبتنی بر بلاک چین را دارد، اما این کشور در تامین مشاغل مرتبط با بلاک چین “از رقبای خود عقب است”.

وی اولین اولویت ملی انگلستان را رشد صنعت وب 3 و برنامه ریزی نیروی کار دانست و افزود:

بخشی از این موضوع در مورد تبدیل بریتانیا به مرکزی جذاب برای بنیان‌گذاران، توسعه‌دهندگان، برنامه‌نویسان و شرکت‌های Web3 است تا در اینجا کار کنند.»

آواتار رشته ابرداده Natalie Elphicke. منبع: APPG

Elphicke اظهار داشت که کمتر از 12 کشور تاکنون نقشه راه منتشر کرده اند و خواستار نقشه راه ملی بلاک چین و همکاری بین کشورها شد.

او گفت که اولویت دیگر پیشبرد نقشه راه ملی بلاک چین است که در سال 2021 منتشر شد. نقشه راه هدف ایجاد یک «ملت دیجیتالی» مبتنی بر بلاک چین با فناوری به کار رفته در تلاش‌های کاهش تغییرات اقلیمی، شبکه‌های همزیستی صنعتی و برنامه‌های هویت دیجیتال را مشخص می‌کند.

آواتار رشته ابرداده Natalie Elphicke. منبع: APPG

او همچنین به DeFi اشاره کرد و خاطرنشان کرد که چالش‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران ارائه می‌کند و افزود: «اطمینان از شفافیت، قابلیت حسابرسی و پاسخگویی در این اکوسیستم‌ها بسیار مهم است».

مرتبط با: 5 دانشگاه برتر برای تحصیل بلاک چین در انگلستان

این سیاستمدار حزب محافظه کار همچنین در مورد نمادسازی دارایی های دنیای واقعی صحبت کرد. وی با بیان اینکه غیرقابل انکار است که جهان ما توکنیزه شده است، افزود: دارایی های فیزیکی در حال تبدیل شدن به توکن است و این روند تنها از اینجا رشد خواهد کرد.

اما در 19 سپتامبر، یک لایحه امنیت آنلاین توسط پارلمان تصویب شد که هدف آن تنظیم برخی خدمات اینترنتی در بریتانیا، از جمله فعالیت بر روی ابرداده است.

مجله: آیا متاورس واقعاً به یک “بارش برف” تبدیل می شود؟
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید