سیاستمداران بریتانیایی به دنبال ابرداده هستند، رسانه های جریان اصلی می گویند NFT ها بی ارزش هستند: خبرنامه Nifty


سیاستمداران بریتانیایی برای بحث در مورد مزایا و چالش‌های بالقوه فناوری Web3 به ابرداده پرداخته‌اند.

در خبرنامه این هفته، داده های Glassnode را بررسی کنید که نشان می دهد پروتکل بیت کوین Ordinals توکن غیرقابل تعویض (NFT) ممکن است شبکه را مسدود نکند. درباره استفاده سیاستمداران بریتانیایی از ابرداده برای بحث در مورد فرصت‌ها و چالش‌های Web3 و اینکه چرا رولینگ استون می‌گوید NFT‌ها «در نهایت کاملاً بی‌ارزش هستند» بخوانید. و نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید، جایی که هنرمند مشهور جهان تاکاشی موراکامی گفت که ممکن است دیگر NFT صادر نکند.

سیاستمداران بریتانیا از آواتارهای ابرداده برای به اشتراک گذاشتن نقشه راه Web3 استفاده می کنند

سیاستمداران در بریتانیا در 20 سپتامبر در پایگاه متا دیتابیس گرد هم آمدند تا چشم انداز صنعت وب 3 و بلاک چین را در این کشور ترسیم کنند. این نشست شامل هشت لرد بریتانیا، سیاستمداران و رهبران جهانی بود که در مورد فرصت ها و چالش هایی که رشد فناوری Web3 می تواند به همراه داشته باشد، صحبت کردند.

به گفته ناتالی الفیک، عضو پارلمان، که در ابرداده در یک آواتار منحصربه‌فرد ظاهر می‌شود، وب 3 نشان‌دهنده یک تغییر پارادایم است، “تصویر مجدد بافت اینترنت”.

به خواندن ادامه دهید

بیت کوین Ordinals با استفاده از coin TX: Glassnode با فضای بلاک مشکلی نداشت

داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode نشان می دهد که علیرغم نگرانی ها مبنی بر اینکه پروتکل NFT مانند بیت کوین Ordinals شبکه بیت کوین را مسدود می کند، شواهد کمی برای اثبات آن وجود دارد. طبق گفته Glassnode، کاربران کتیبه تمایل دارند که نرخ های کارمزد پایینی را تعیین کنند، که نشان می دهد آنها تمایل بیشتری برای صبر کردن برای تایید دارند.

این شرکت در گزارش زنجیره‌ای خود گفت: «به نظر می‌رسد کتیبه‌ها ارزان‌ترین فضای بلوک موجود را می‌خرند و مصرف می‌کنند و با انتقال پول فوری‌تر جایگزین می‌شوند.

به خواندن ادامه دهید

رسانه های جریان اصلی می گویند NFT ها “کاملا بی ارزش” هستند و جامعه پاسخ می دهد

رسانه رولینگ استون در گزارش اخیر خود اعلام کرد که NFTها “در نهایت کاملا بی ارزش هستند.” این شرکت به یافته های یک مطالعه DappGambl در مورد محیط NFT اشاره کرد. بر اساس داده ها، تا 95 درصد NFT های متعلق به بیش از 23 میلیون کاربر هیچ ارزشی ندارند.

اعضای جامعه به این گزارش پاسخ دادند و برخی به مقالات قبلی این رسانه در مورد تبلیغ مجموعه Bored Ape Yacht Club اشاره کردند. این عضو جامعه تغییر شدید در روایت رسانه‌ای در مورد NFTها را برجسته کرد.

به خواندن ادامه دهید

نیفتی نیوز: موراکامی از NFT ها، نمایش NFT دن هارمون و موارد دیگر کناره گیری می کند

هنرمند ژاپنی تاکاشی موراکامی اخیراً گفته است که ممکن است دیگر NFT ها را پس از عرضه به بازار در سال 2021 منتشر نکند. این هنرمند در مصاحبه ای با گاردین گفت که شاید “انتشار NFT ها را تمام کرده است.” بر اساس داده های بازار NFT OpenSea، مجموعه NFT موراکامی، Murakami.Flowers، بیش از 40 میلیون دلار در حجم معاملات ثانویه ایجاد کرد.

در همین حال، هنرمند NFT، Danny Casale اخیراً برنده اختلاف قرارداد چند میلیون دلاری با متصدی هنر Web3 به نام DigiArt شد. DigiArt در مارس 2023 از Casale شکایت کرد و ادعا کرد که او پس از راه اندازی پروژه NFT خود، توافق آنها را نقض کرده است. با این حال، از آنجایی که تاریخ شروع قرارداد مشخص نشده بود، قاضی در کنار این هنرمند قرار گرفت.

به خواندن ادامه دهید

COINTELEGRAFS را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در فضای NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید