قانونگذاران بریتانیا خواستار اتحاد جهانی برای مبارزه با سوء استفاده از هوش مصنوعی شدند


این همکاری به دنبال محافظت جمعی در برابر بازیگرانی است که، خواه ناخواه، سعی در سوء استفاده از هوش مصنوعی برای اهداف خود دارند.

گروهی از نمایندگان بانفوذ پارلمان توصیه می‌کنند که بریتانیا با متحدان دموکراتیک خود برای رسیدگی به سوء استفاده احتمالی از هوش مصنوعی (AI) همکاری کند و بر هدف لندن برای تبدیل شدن به یک بازیگر کلیدی در پیشرفت این فناوری نوظهور تأکید می‌کند.

کمیته علم، نوآوری و فناوری (SITC)، نهاد مشورتی دولت، در گزارشی که پنجشنبه (31 اوت) منتشر شد، توصیه می‌کند که بریتانیا با کشورهای مشابهی که دارای ارزش‌های دموکراتیک هستند، همسو شود. این همکاری به دنبال محافظت جمعی در برابر بازیگرانی است که، خواه ناخواه، سعی در سوء استفاده از هوش مصنوعی برای اهداف خود دارند.

نیت نخست وزیر ریشی سوناک جمع آوری کنید نشستی در اوایل نوامبر که رهبران جهانی و رهبران فناوری را در بلچلی پارک، یک مرکز تاریخی شکستن رمز عبور جنگ جهانی دوم گرد هم می آورد. هدف، ایجاد دستورالعمل‌هایی برای هوش مصنوعی است که بریتانیا را قادر می‌سازد نقش مهم‌تری هم در تنظیم مقررات و هم در تبدیل شدن به قطب مرکزی صنعت هوش مصنوعی ایفا کند.

این گزارش بر ظرفیت هوش مصنوعی برای گسترش کلاهبرداری های عمیق که می تواند مردم را فریب دهد و خطر سوء استفاده در توسعه سلاح های بیولوژیکی و شیمیایی جدید، به عنوان نگرانی هایی که عوامل مخرب می توانند از آنها سوء استفاده کنند، تأکید می کند.

اخیراً کمیته فرهنگ، رسانه و ورزش از دولت خواسته است تا از پیشنهاداتی که به توسعه دهندگان هوش مصنوعی دسترسی نامحدود برای آموزش سیستم های خود با استفاده از موسیقی، ادبیات و هنر از قبل موجود می دهد، چشم پوشی کند. در گزارش دیگری به تاریخ 30 اوت، کمیته فرهنگ، رسانه و ورزش هشدار داد که پیشنهاد اولیه دولت برای مستثنی کردن متن و داده کاوی مبتنی بر هوش مصنوعی از حفاظت از حق چاپ می تواند به طور بالقوه ارزش هنر و فرهنگ را کاهش دهد و “فقط آنها را کاهش دهد”. برای توسعه هوش مصنوعی

در داخل دولت بحث هایی در مورد گنجاندن چین در نشست نوامبر وجود داشت. بر اساس اخبار بلومبرگ که بر اساس منابع آگاه تهیه شده است، این نشست رهبران و مدیران صنعت گروه هفت را گرد هم می آورد.

مرتبط با: نظرسنجی های مصرف کنندگان نشان می دهد که بی اعتمادی فزاینده به هوش مصنوعی و شرکت هایی که از آن استفاده می کنند

بر اساس گزارش SITC، به دولت پیشنهاد می شود لایحه هوش مصنوعی را برای بررسی در جلسه مجلس که 16 آبان ماه آغاز می شود، تهیه کند. عدم انجام این کار می‌تواند از دیگر تلاش‌های قانونی بریتانیا، به‌ویژه بحث‌های جاری در مورد هوش مصنوعی عقب بماند. قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشند
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *