طرح «تسکین دستمزد» بریتانیا، کریپتو را به عنوان درآمد قابل تصرف تعریف نمی کند


طرح پیشنهادی وزارت دادگستری «تسکین دستمزدها» پس از مشاوره عمومی، ارزهای دیجیتال را به عنوان درآمد قابل تصرف طبقه‌بندی نمی‌کند.

اتباع بریتانیایی که امیدوارند از طریق طرح پیشنهادی «کمک دستمزد» (HwF) به کمک حقوقی دسترسی داشته باشند، ارز دیجیتال را به عنوان درآمد یکبار مصرف طبقه بندی نخواهند کرد.

وزارت دادگستری پاسخ خود را پس از مشورت عمومی در مورد طرح پیشنهادی کمک حقوقی منتشر کرده است که هدف آن تضمین دسترسی برابر به سیستم قضایی است. هدف HwF ارائه حمایت مالی برای هزینه های دادگاه یا دادگاه برای افرادی با درآمد کم و حداقل پس انداز است.

هدف این طرح تضمین این است که افراد از دسترسی به دادگاه ها و دادگاه ها محروم نمی شوند زیرا آنها نمی توانند هزینه های مربوطه را پرداخت کنند. اهداف اولیه این برنامه فراهم کردن دسترسی افراد کم درآمد به عدالت، ارائه پول به مالیات دهندگانی است که در نهایت هزینه کاهش هزینه های برنامه را متحمل می شوند، و اطمینان از قابل دسترس بودن برنامه و مشخص بودن معیارهای واجد شرایط بودن.

مطالب مرتبط: کمیسیون حقوقی بریتانیا دسته‌بندی حقوقی «متفاوت» را برای کریپتو پیشنهاد می‌کند

فرآیند مشاوره عمومی سوالاتی را در مورد پیشنهاد وزارت دادگستری برای تغییر تعریف سرمایه یکبار مصرف به‌منظور «پس‌انداز و سرمایه‌گذاری» با «فهرست غیر جامع» که شامل ارزهای دیجیتال می‌شود، ایجاد کرد.

به گفته این وزارتخانه، اکثر پاسخ دهندگان از این پیشنهاد حمایت می کنند و تاکید می کنند که این پیشنهاد به جذب سرمایه گذاری هایی که به عنوان دارایی های نقدی وجود ندارند، کمک می کند.

در همین حال، سایر شرکت کنندگان که با این پیشنهاد خاص مخالف بودند، اظهار داشتند که متقاضیان به ویژه بازنشستگان و افراد خوداشتغال نباید به دلیل پس انداز و سرمایه گذاری خود جریمه شوند.

همچنین یک نظر وجود داشت مبنی بر اینکه فهرست غیر جامع خیلی مبهم است و باید وضوح بیشتری وجود داشته باشد، به عنوان مثال، ارز دیجیتال باید گنجانده شود.

در پاسخ دولت تاکید شد که فهرست جامعی از انواع سرمایه‌ای که «پس‌انداز و سرمایه‌گذاری» را تشکیل می‌دهند پیشنهاد نمی‌کند، زیرا این امر «ریسک غیرضروری» را برای همه انواع سرمایه‌هایی که حذف شده یا هنوز توسعه نیافته‌اند ایجاد می‌کند.

ما همچنین تأیید می کنیم که ارزهای دیجیتال در حال حاضر در تعریف موجود سرمایه تحت دستورات کارمزد قرار می گیرند و همچنان در تعریف پیشنهادی قرار می گیرند.

دپارتمان قصد دارد فهرست خود را در راهنمای عمومی که همراه با برنامه های HwF است بررسی کند تا به متقاضیان کمک کند بفهمند آیا تعریف فعلی انواع خاصی از سرمایه را پوشش می دهد یا خیر.

پاسخ عمومی همچنین بیان می‌کند که از افرادی که پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری بالاتر از آستانه 16000 پوند دارند، انتظار می‌رود قبل از دریافت کمک از طرح HwF از این منابع برای پرداخت هزینه‌های قانونی استفاده کنند.

بریتانیا در حال نزدیک‌تر شدن به تصویب قانونی است که ارزهای دیجیتال را تحت قوانین مشابه حاکم بر دارایی‌های سنتی در این کشور قرار می‌دهد. انتظار می رود لایحه خدمات مالی و بازارها به خزانه داری، اداره رفتار مالی (FCA)، بانک انگلستان و تنظیم کننده سیستم های پرداخت این امکان را بدهد که قوانینی را برای مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال پیشنهاد و اجرا کنند.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید