FCA بریتانیا “اخطار نهایی” را به شرکت های رمزنگاری ثبت نشده در مورد رعایت رژیم تبلیغاتی صادر می کند


تنظیم کننده مالی ناامیدی خود را از عدم مشارکت شرکت های رمزنگاری در نامه ای شدیداً بیان کرد.

اداره رفتار مالی (FCA)، تنظیم‌کننده بازارهای مالی بریتانیا، دوباره نسبت به عدم مشارکت شرکت‌های رمزنگاری که به زودی مشمول قوانین بازاریابی جدید خواهند شد، ابراز نگرانی کرده است. او هشدار داد که عواقب عدم رعایت می تواند شدید باشد.

در نامه‌ای به تاریخ 21 سپتامبر، FCA اعلام کرد که آخرین اخطار را به شرکت‌هایی که دارایی‌های رمزنگاری شده را برای مشتریان بریتانیایی بازاریابی می‌کنند، صادر کرده است. این نامه چهار صفحه‌ای ابتدا تلاش‌های آژانس برای ارتباط با شرکت‌های رمزنگاری و تلاش برای حمایت از آنها در رعایت قوانین اعلام‌شده در ۸ ژوئن را مستند کرد.

مطالب مرتبط: مجلس اعیان بریتانیا لایحه توقیف ارزهای رمزنگاری شده سرقت شده را تصویب کرد

FCA تا آنجا پیش رفته است که مهلت انطباق 8 اکتبر را تا 8 ژانویه 2024 تمدید کرده است تا “ویژگی هایی را که نیاز به توسعه فنی بیشتر دارند” معرفی کند و یادداشت های طولانی در مورد بهترین شیوه ها منتشر کند. اما «بسیاری از شرکت‌های دارایی‌های رمزنگاری خارج از کشور ثبت نشده […] در این نامه آمده است: «علی‌رغم تمام تلاش‌هایمان، ما از تماس با FCA خودداری کرده‌ایم. به عنوان شواهد در نامه آمده است که تنها 24 شرکت به نظرسنجی ارسال شده به 150 شرکت پاسخ داده اند.

مطابقت با رژیم جدید، شرکت ها را ملزم می کند که فعال باشند:

هنگامی که این رژیم به اجرا درآید، مشاغل غیرمجاز و ثبت نشده ارزهای رمزنگاری شده فقط می توانند تبلیغات مالی را منتقل کنند که توسط یک شخص مجاز تأیید شده است یا در محدوده برخی از معافیت های محدود در دستور تبلیغات مالی قرار می گیرند.

تبلیغ غیرقانونی دارایی های رمزنگاری به یک جرم کیفری تبدیل خواهد شد. متخلفان در لیست هشدار قرار می گیرند و ممکن است از تبلیغ یا حذف از وب سایت ها، رسانه های اجتماعی و برنامه ها مسدود شوند. همچنین انتظار می رود که این واسطه ها مطابق با مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم و ​​سایر اقدامات، از رژیم جدید پیروی کنند.

در این نامه آمده است که FCA می تواند از متخلفان غرامت پولی بخواهد و قراردادهای آنها با شهروندان بریتانیا قابل اجرا نیست. انتظار می‌رود فرم‌های دارایی رمزنگاری‌شده که نیازهای جدید را برآورده نمی‌کنند، اقداماتی را برای جلوگیری از پاسخگویی مصرف‌کنندگان بریتانیایی به تبلیغاتشان انجام دهند.

مجله: بایننس 3 استیبل کوین را حذف می کند، روسیه بر پرداخت های رمزنگاری فرامرزی تمرکز می کند و بریتانیا مثبت بودن ارزهای دیجیتال را گسترش می دهد: هادلرز دایجست، 4 تا 10 سپتامبر
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید