دو مدیر ارشد دیگر Binance.US را در میان اخراج و اقدام SEC ترک کردند: گزارش


طبق گزارش ها، رئیس حقوقی و مدیر ارشد ریسک Binance.US صرافی را در حالی که با شکایت SEC مواجه است، ترک کرده است.

وال استریت ژورنال گزارش داد که دو مدیر ارشد دیگر Binance.US را ترک می کنند، یک روز پس از آن که برایان شرودر، مدیرعامل آن را ترک کرد و یک سوم کارکنان آن اخراج شدند. Binance.US بازوی ایالات متحده در صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال است. کریشنا جووادی، رئیس سازمان حقوقی و سیدنی ماجلیا، افسر ارشد ریسک، شایعاتی مبنی بر جدایی خود داشتند.

جووادی در می 2022 از اوبر استخدام شد، جایی که او رئیس بخش انطباق جهانی بود. ماجلیا در دسامبر 2021 پس از اینکه مدیر ارشد انطباق اینتل شد، به این شرکت پیوست. او قبل از اینتل در اوبر نیز کار می کرد.

WSJ گفت: جووادی “یکی از مخاطبین شرکت در برقراری ارتباط با SEC بود.” [United States Securities and Exchange commission]” Binance.US با اقدامات قانونی SEC مواجه است.

این آژانس درخواست انتشار اسناد مهر و موم شده مربوط به این پرونده را داشت، یکی از مقامات سابق SEC که در 28 اوت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه کلمبیا بایگانی کرد. تفسیر کرد احتمالاً به تحقیقات جنایی توسط وزارت دادگستری اشاره می کند. بلومبرگ در ماه می گزارش داد که تحقیقات وزارت دادگستری در مورد بایننس در حال انجام است.

SEC در ماه ژوئن علیه Binance.US، Binance و مدیر عامل Changpeng Zhao شکایت کرد و ادعا کرد که آنها در معاملات اوراق بهادار ثبت نشده و سایر بی نظمی ها شرکت داشته اند. این امر باعث ایجاد مشکلاتی با شرکای بانکی Binance.US شد و منجر به توقف سپرده‌ها و برداشت‌های دلاری شد که تنها در ماه آگوست با همکاری شرکت پرداخت رمزنگاری MoonPay برطرف شد.

مرتبط: ریچارد تنگ از Binance مقایسه FTX را رد می کند: “ما از بررسی دقیق استقبال می کنیم”

Binance.US با تاکتیک های قانونی SEC مخالفت کرد و در ماه آگوست به دنبال دستور حمایتی علیه این آژانس بود و درخواست های SEC را در یک حرکت برای اجبار و پاسخ در 12 سپتامبر “غیر معقول” و “بسیار سنگین” خواند.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در ماه مارس از بایننس به دلیل نقض قوانین معاملات و مشتقات شکایت کرد. بایننس امسال شاهد خروج مدیران و همچنین اخراج کارکنان بوده است.

Cointelegraph با Binance.US تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: حماسه چند زنجیره ای کاربران را ویران کرد، بایننس 1000 کارمند خود را اخراج کرد: آسیا اکسپرس
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *