نقض تجاری شخص ثالث TrueCoin به طور بالقوه اطلاعات کاربر TUSD را درز می کند


سیستم‌های داخلی TrueCoin تحت تأثیر قرار نگرفتند یا به آنها دسترسی پیدا نکردند، زیرا شرکت تأیید کرد که این حمله یک رویداد مجزا بوده و محدود به یک فروشنده شخص ثالث است.

Stablecoin TrueUSD (TUSD) اعلام کرد که برخی از اطلاعات مشتری خود را بشناسید (KYC) و تاریخچه تراکنش ها به طور بالقوه به دلیل به خطر افتادن یکی از تاجران شخص ثالث TrueCoin افشا شده است.

TrueCoin تا 13 جولای 2023 اپراتور استیبل کوین TUSD بود. در 16 اکتبر، یک تیم امنیتی فروشنده شخص ثالث به TrueCoin از “تغییر غیرعادی حساب” اطلاع داد. [TrueCoin’s] سازماندهی توسط یک ارائه دهنده پشتیبانی در معرض خطر. در نتیجه، TrueCoin مشکوک است که برخی از اطلاعات مشتریان موجود TUSD به خطر افتاده است.

سیستم‌های داخلی TrueCoin تحت تأثیر قرار نگرفتند یا به آنها دسترسی پیدا نکردند، زیرا شرکت تأیید کرد که این حمله یک حادثه مجزا علیه یک فروشنده شخص ثالث بوده است. سیستم TUSD ایمن است و قابل هک نیست. هم سیستم TUSD و هم ذخایر TUSD تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند.

داده‌های جمع‌آوری‌شده از چنین نقض‌هایی (نام، آدرس ایمیل، و شماره تلفن، در میان دیگران) اغلب برای حملات فیشینگ استفاده می‌شوند. مهاجمان با جعل هویت سرویس‌های رمزنگاری مختلف به سرمایه‌گذاران بی‌احتیاطی دست می‌یابند که اغلب وعده سود بالا در مدت زمان کوتاهی می‌دهند.

از آنجایی که کل اطلاعات کاربر در زمان اعلام فاش نشد، تاثیر حمله و نشت داده های حاصل از آن هنوز مشخص نشده است.

TrueUSD هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مرتبط با: TrueUSD چاپ از طریق Prime Trust را متوقف می کند، قیمت دلار را از دست می دهد

TrueCoin اخیراً پس از توقف ناگهانی تمام سپرده‌ها و برداشت‌های ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال از Prime Trust مستقر در نوادا فاصله گرفت.

در حالی که TrueUSD گفت که تحت تأثیر این وضعیت در Prime Trust قرار نگرفته است، بر مشارکت های متنوع خود تأکید کرد و در جاهای دیگر «راه آهن های چندگانه دلاری» را حفظ کرد.

پرایم تراست تمام سپرده‌های دارایی فیات و دیجیتال را به حالت تعلیق درآورده است. #TrueUSD (#TUSD) تحت تاثیر این وضعیت قرار نمی گیرد. ما در معرض Prime Trust قرار نداریم و چندین ریل USD برای صدور و بازخرید داریم. می‌توانید مطمئن باشید که تمام سرمایه‌هایتان با TUSD ایمن هستند.» TrueUSD گفت.

مجله: فراتر از رمزارز: شواهد دانش صفر پتانسیل را از رای دادن به امور مالی را نشان می دهد
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید