مشکل تبادل کریپتو فایل های JPEX برای لغو ثبت در استرالیا


این صرافی بدون مجوز ظاهراً بیش از 128 میلیون دلار از کاربران درخواست کرده است تا اینکه توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ محکوم شود.

صرافی کریپتو مشکل دار هنگ کنگ JPEX درخواست لغو ثبت در استرالیا کرده است.

مدیر JP-EX Crypto Asset Platform PTY LTD (JPEX)، جییی چن، طبق پرونده ای که در 20 سپتامبر توسط Cointelegraph مشاهده شد، درخواست لغو ثبت نام را به کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) ارائه کرده است. در این درخواست، JPEX ادعا می کند که همه اعضای شرکت با لغو ثبت موافقت کرده اند، شرکت دیگر در تجارت نیست، دارایی های آن از 1000 دلار استرالیا تجاوز نمی کند و هیچ تعهدی ندارد.

در طول کنفرانس Token2049 در سنگاپور در 13 سپتامبر، تیم JPEX ظاهراً غرفه شرکت خود را پس از دستگیری شش کارمند JPEX توسط پلیس هنگ کنگ به اتهام کلاهبرداری به دلیل راه اندازی یک صرافی رمزنگاری بدون مجوز، رها کرد. کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در همان روز گفت که بیش از 1000 شکایت در مورد پلتفرم JPEX دریافت کرده است که ادعای خسارت بیش از یک میلیارد دلار هنگ کنگ (128 میلیون دلار) است.

پس از اعلام این موضوع، گزارش شده است که JPEX هزینه های برداشت را به 999 Tether (USDT) افزایش داد تا از نقل و انتقالات خارج از بورس جلوگیری کند. پیش از این، JPEX بازده سالانه بالایی را تا 30 درصد در استیبل کوین ارائه می کرد.

وب سایت در حال حاضر در زمان انتشار در دسترس نیست. JPEX اندکی قبل از حذف، یک طرح جبران خسارت برای کاربران منتشر کرد و ادعا کرد که کاربران با مبادله دارایی‌هایشان با سهام در JPEX DAO تا 21 سپتامبر به صورت «یک به یک» بازپرداخت خواهند شد. این صرافی همچنین نوشت: ثالث: مدیران طرف به دلیل تحقیقات SFC دارایی های پلت فرم را به طور مخرب مسدود کردند که منجر به یک “فاجعه بی سابقه” شد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در حال سازگاری با تغییرات است


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید