“این محرک است” – آرتور هیز می گوید زمان شرط بندی روی بیت کوین فرا رسیده است


مدیر عامل سابق بیت‌مکس می‌گوید که بیت‌کوین با یک نقطه عطف روبرو است و قیمت ۱ میلیون دلاری بیت‌کوین هنوز امکان‌پذیر است، به لطف کوکتل آتش‌زای تورم ناشی از جنگ.

یک شخصیت عمومی می‌گوید بیت‌کوین (BTC) با لحظه‌ای «محرک» مواجه است که برچسب قیمت ۱ میلیون دلاری بیت‌کوین را در بازی نگه می‌دارد.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق صرافی بیت‌مکس بیت‌مکس، در یک پست وبلاگی با عنوان «پیرامون» که در ۲۴ اکتبر منتشر شد، گفت که بیت‌کوین در حال حاضر به بازارها درباره آینده هشدار می‌دهد.

“تورم جهانی زمان جنگ” قیمت بیت کوین و طلا را افزایش خواهد داد

هیز معتقد است که با سرمایه گذاری فزاینده ایالات متحده در دو جنگ جدید، خطر تشدید تنش در سراسر جهان نیز در حال افزایش است.

زمان قابل توجه است. فدرال رزرو ایالات متحده با تورم مداوم مواجه است، اما افزایش نرخ بهره را متوقف کرده است و به اصطلاح “تندتر خرس” را برای اقتصاد ایجاد کرده است.

او نوشت: «نیازهای پوششی ساختاری بانک ها و نیازهای استقراضی ماشین جنگی ایالات متحده به طور انعکاسی به یکدیگر در بازار خزانه داری ایالات متحده وارد می شوند.

«اگر اوراق قرضه بلندمدت خزانه داری ایالات متحده برای سرمایه گذاران امنیت ایجاد نکند، پول آنها به دنبال جایگزین خواهد بود. طلا و مهمتر از همه بیت کوین به دلیل ترس واقعی از تورم زمان جنگ جهانی شروع به افزایش خواهند کرد.

نوشته از قبل روی دیوار است. بیت کوین/دلار آمریکا در این هفته 15 درصد افزایش یافته است و این افزایش ها پس از سخنرانی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در مورد جنگ اوکراین و اسرائیل، به دست آمده است.

اکنون پست وبلاگ تکرار می کند: “بلافاصله پس از سخنرانی بایدن، بیت کوین – همراه با طلا – در پس زمینه فروش تهاجمی در بلندمدت خزانه داری ایالات متحده افزایش می یابد.”

او ادامه می دهد: «این حدس و گمان در مورد تأیید یک ETF نیست، این بیت کوین است که یک وضعیت بسیار تورمی جنگ جهانی جهانی را در آینده رد می کند.

هیز به دلیل پیش‌بینی‌هایش در مورد چگونگی دنبال کردن اقتصاد جهانی پس از کووید-19 و دوره تورم بعدی شناخته شده است.

به عنوان بخشی از اثرات ضربه‌ای بیت‌کوین، برچسب قیمت ۱ میلیون دلاری بیت‌کوین وارد عمل می‌شود. این هفته در شبکه های اجتماعی تکرار شد. این در نتیجه کنترل منحنی بازده (YCC) اتفاق خواهد افتاد. فشار نهایی برای یک اقتصاد کنترل شده در حال حاضر در ژاپن شروع شده است.

«و زمانی که بازدهی بیش از حد بالا می‌رود، فدرال رزرو به هر گونه تظاهر مبنی بر اینکه بازار خزانه‌داری ایالات متحده یک بازار آزاد است، پایان دهد. در عوض، این همان چیزی خواهد بود که واقعاً هست: یک روستای پوتمکین با فدرال رزرو نرخ های بهره را در سطوح مناسب سیاسی تعیین می کند.

زمانی که همه متوجه بازی ما شوند، بازار بیت کوین و ارز دیجیتال در نوسان کامل خواهد بود. این چیزی است که آن را هدایت می‌کند و زمان آن رسیده است که از خزانه‌داری کوتاه‌مدت ایالات متحده به ارزهای رمزنگاری‌شده روی بیاوریم.»

دالیو نسبت به انتخابات “بسیار پرهزینه” هشدار داد

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، به لطف حضور فزاینده جنگ، نگرانی های کلان در این سه ماهه به طور فزاینده ای ابراز شده است.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود در سال 2023 نزدیک می شود – 5 چیز که باید در این هفته در بیت کوین بدانید

سرمایه گذار میلیاردر ری دالیو، بنیانگذار بزرگترین صندوق تامینی جهان Bridgewater Associates، اخیراً احتمال توسعه سناریوی “جنگ جهانی سوم” را 50 درصد اعلام کرده است.

بازده ماهانه BTC/USD (عکس از صفحه نمایش). منبع: CoinGlass

او در پستی در 12 اکتبر در لینکدین نوشت: “امیدوارم رهبران قدرت های بزرگ عاقلانه از لبه پرتگاه عقب نشینی کنند، حتی اگر باید آنقدر قوی باشند که بتوانند با موفقیت جنگی داغ را به راه بیندازند و پیروز شوند.”

“برای اینکه این امر به خوبی پیش برود، من فکر می کنم نه تنها متانت شرکت کنندگان، بلکه اتحادهایی که تمایل به جذب افراد غیر جنگنده دارند نیز مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. دلیل این امر همپیمانی و کمک به کشورهای متحد در منطقه است. جنگ‌های وحشیانه همیشه بسیار پرهزینه هستند و کاملاً درگیر شدن در جنگ نیز آزمایش خواهد شد.» «این گونه بود که جنگ‌های محلی به جنگ‌های جهانی گسترش یافتند.

براساس داده‌های منبع ردیابی CoinGlass، همراه با شایعات تایید ETF، بیت‌کوین در اکتبر امسال 27 درصد و از ابتدای سال بیش از 100 درصد افزایش یافته است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید