Trezor کیف پول سخت افزاری جدید و پشتیبان گیری کلید خصوصی فلزی را راه اندازی کرد


Trezor دهمین سالگرد خود را با عرضه سه محصول مراقبت شخصی جدید با تمرکز بر ارائه دستگاه های سطح پایه جشن می گیرد.

Trezor، ارائه‌دهنده پیشرو کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری، دهمین سالگرد خود را با راه‌اندازی سه محصول ذخیره‌سازی شخصی، از جمله کیف پول Trezor جدید، راه‌حل اختصاصی پشتیبان‌گیری کلید خصوصی، و کیف پول فقط بیت‌کوین (BTC) جشن می‌گیرد.

این شرکت مستقر در جمهوری چک رسماً در 12 اکتبر از راه اندازی Trezor Safe 3، یک کیف پول سخت افزاری کاملاً جدید که از بیش از 7000 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند، خبر داد. این شرکت تاکید کرد که راه اندازی کیف پول جدید نقطه عطف مهمی در تامین کیف پول های سخت افزاری سطح پایه Trezor است.

عرضه کیف پول Trezor Safe 3 تقریباً پنج سال پس از عرضه کیف پول سخت افزاری Trezor Model T در فوریه 2018 انجام شد. Trezor Safe 3 با قیمت 79 دلار در چهار رنگ از جمله طلایی خورشیدی، نقره ای ستاره ای و رز کهکشانی موجود است. سیاه کیهانی.

بر اساس این اعلامیه، دستگاه جدید کیف پول Trezor Safe 3 به تعهد Trezor به توسعه منبع باز ادامه می دهد زیرا اصول منبع باز را در عین استفاده از مؤلفه امنیتی کیف پول پیاده سازی می کند. Trezor یک فروشنده دارایی ایمن شخص ثالث را انتخاب کرد که به آن اجازه می داد آسیب پذیری های احتمالی کشف شده را منتشر کند.

علاوه بر کیف پول Trezor Safe 3، Trezor راه حل ذخیره سازی کلید خصوصی فیزیکی خود را نیز به نام Trezor Keep Metal معرفی کرد. وجه اشتراک این محصول با بسیاری از راه حل های فیزیکی مشابه موجود در بازار این است که به کاربران اجازه می دهد تا بازیابی خود را در برابر آتش، آب، اسیدها و شوک در هر شرایطی ایمن نگه دارند.

مرتبط با: لجر 12 درصد از کارکنان خود را به دلیل “منفی های اقتصاد کلان” اخراج کرد.

Trezor Keep Metal که با قیمت 99 دلار در دسترس است، می‌تواند برای پشتیبان‌گیری استاندارد 12 کلمه و 24 کلمه استفاده شود. Trezor Keep Metal با سه نسخه پشتیبان 20 کلمه ای Shamir به قیمت 249 دلار به فروش می رسد.

در نهایت، کیف پول سخت‌افزاری Trezor که فقط بیت‌کوین دارد، تنها 2013 دستگاه عرضه شد. با توجه به توانایی بیت کوین برای توانمندسازی افراد در جوامع محروم و محروم، Trezor از هر فروش 21 یورو برای حمایت از آکادمی Trezor، یک ابتکار آموزش بیت کوین، اهدا خواهد کرد.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید