نماینده تام ایمر: دارایی های دیجیتال برای انتخابات 2024 “مسئله خواب آلود” خواهد بود


سه نامزد از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مواضع ضد CBDC را به عنوان بخشی از انتخابات ریاست جمهوری 2024 اتخاذ کرده اند.

تام ایمر، رهبر اکثریت مجلس نمایندگان ایالات متحده و مدافع کریپتو، می‌گوید دارایی‌های دیجیتال به یک “مسئله خفته” در سیاست ایالات متحده در سطح ایالتی و فدرال تبدیل شده است.

ایمر در صحبت با Cointelegraph در کنفرانس Permissionless II در آستین، تگزاس، در 11 سپتامبر، گفت که برخی از نامزدهای 2024 ممکن است تأثیر مسائل مربوط به کریپتو و بلاک چین را دست کم بگیرند. او به نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی مالی اشاره کرد و به طور خاص به نظارت دولت بر ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC اشاره کرد.

ایمر گفت: «صرف نظر از اعتقادات سیاسی شما، از نظر سیاسی قدرتمند است. دموکرات ها، جمهوری خواهان و دیگران معتقدند که اطلاعات شخصی شما باید متعلق به شما باشد و شما انتخاب می کنید که چه زمانی آن را به اشتراک بگذارید.

نماینده تام ایمر در 11 سپتامبر در Permissionless II با سیاستگذاران صحبت می کند. منبع: کوین تلگراف

به گفته Emmer، یک شکاف نسلی در ایالات متحده وجود دارد که در آن ساکنان می‌توانند سیاست‌هایی را که به طور بالقوه مانع فضای دیجیتال می‌شوند، عقب نشینی کنند و با انجام این کار، قانون‌گذاران ناآگاه فناوری را «بیرون کنند». حداقل سه نامزد از هر دو حزب سیاسی بزرگ ایالات متحده در مورد CBDCها برای رقابت 2024 موضع عمومی گرفته اند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، که در نظرسنجی‌های جمهوری‌خواهان پس از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، رتبه دوم را دارد، در ماه ژوئیه قول داد در صورت موفقیت‌آمیز بودن مبارزات انتخاباتی‌اش، CBDC را در ایالات متحده ممنوع کند. در ماه مه، او لایحه ای در فلوریدا را امضا کرد که هدف آن ممنوعیت تا حد زیادی استفاده از دلارهای دیجیتال صادر شده توسط فدرال در ایالت ایالات متحده است. دیگر نامزدهای بلند مدتی که در برابر CBDC ها موضع می گیرند عبارتند از ویوک راماسوامی جمهوری خواه و رابرت اف کندی جونیور دموکرات. آن واقع شده است.

ما قوانین و مقررات زیادی داریم که می گویند چه زمانی باید فاش کنید، چه چیزی را باید فاش کنید، اما این نباید فقط یک پتو باشد.» [statement on CBDCs]ایمر گفت. “[The U.S. government] یک بانک مرکزی می تواند یک ارز دیجیتال بسازد که باز، بدون مجوز و خصوصی باشد. پول نقد باید جعل شود.»

مرتبط با: نماینده Emmer: بلاک چین می تواند هوش مصنوعی را تأیید کند زیرا رمزارزها پیروزی های دادگاه را افزایش می دهند

Emmer لایحه ای را با هدف محدود کردن فدرال رزرو از صدور CBDC در ایالات متحده ارائه کرد. او همچنین از تغییر تخصیص برای وجوه کمیسیون بورس و اوراق بهادار حمایت کرد که می‌تواند توانایی کمیسیون را برای پیگیری اقدامات اجرایی علیه شرکت‌های ارز دیجیتال کاهش دهد.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در 20 سپتامبر در یک جلسه نشانه گذاری برای قانون پیشگیری از پایلوت دلار دیجیتال، که فدرال رزرو را از راه اندازی برنامه های آزمایشی CBDC بدون تایید کنگره منع می کند، تشکیل جلسه خواهد داد. این کمیته برای اولین بار از زمان تعطیلی کنگره در ماه اوت، CBDCها را در یک جلسه استماع در 14 سپتامبر مورد بحث قرار داد.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *