تیم دریپر نسبت به کلاهبرداری های رمزنگاری با استفاده از صدای سنتز شده با هوش مصنوعی هشدار می دهد


پیشرفت در هوش مصنوعی این امکان را فراهم کرده است که ویدیوها و صداهای عمیق جعلی ایجاد شود که در آن کلاهبرداران اسکریپت هایی را برای به دست آوردن غیرقانونی رمزارزهای دیگران می نویسند.

تیم دریپر، سرمایه‌دار آمریکایی، هشداری را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد مبنی بر اینکه کلاهبرداران در تلاش هستند تا با استفاده از یک تولید کننده صوتی هوش مصنوعی (AI) از کاربران رمزنگاری کلاهبرداری کنند.

در پست 19 اکتبر در به گفته این سرمایه گذار خطرپذیر، “هوش مصنوعی در حال هوشمندتر شدن است”، همانطور که توسط فالوورهایی که گزارش داده بودند تلاش می کردند دراپر را وادار کنند تا برای آنها ارز دیجیتال ارسال کند، نشان می دهد.

مرتبط با: در اینجا نحوه شناسایی سریع کلاهبرداری های رمزنگاری عمیق – مدیران امنیت سایبری آورده شده است

پیشرفت‌های اخیر در هوش مصنوعی، شنیدن صدای افراد مشهور مورد علاقه خود یا تماشای ویدئویی از سیاستمداران را که از طریق برنامه‌های خاصی هرچه می‌خواهند را برای افراد عادی آسان‌تر کرده است. پس از فروپاشی FTX در نوامبر 2022، کلاهبرداران یک ویدیوی عمیق جعلی ایجاد کردند که در آن مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید به کاربران آسیب دیده غرامت ارائه کرد. وضعیت مشابهی در می 2022 با دیپ فیک مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، رخ داد.

دراپر که زمانی پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت‌کوین (BTC) تا سال 2023 به 250000 دلار خواهد رسید، یکی از سرمایه‌گذاران اولیه این ارز دیجیتال بود. در سال 2011 Mt. حتی با وجود از دست دادن نزدیک به 40000 بیت کوین در هنگام سقوط Gox، او همچنان مدافع فضا و دارایی های دیجیتال بود.

مجله: تیم دراپر، تالار شعله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری من را ناامید نکرد
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید