TikTok ویژگی پست‌های متنی را برای رقیب توییتر و Threads راه‌اندازی می‌کند


تنها 20 روز پس از اینکه متای مارک زاکربرگ Threads را برای رقیب الون ماسک X راه اندازی کرد، TikTok با اجازه دادن به TikTokers برای ایجاد و انتشار محتوای مبتنی بر متن به این رقابت پیوست.

غول رسانه‌های اجتماعی TikTok از راه‌اندازی قابلیتی خبر داده است که هدف آن از بین بردن پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر متن توییتر (که اخیراً به X تغییر نام داده شده است).

تنها 20 روز پس از اینکه متای مارک زاکربرگ Threads را برای رقیب X راه اندازی کرد، TikTok با اجازه دادن به TikTokers برای ایجاد و انتشار محتوای مبتنی بر متن به این رقابت پیوست. هدف این ویژگی جدید ارائه پلتفرمی به کاربران است تا خلاقیت خود را از طریق نظرات و کپشن‌ها به نمایش بگذارند.

رابط کاربری TikTok برای پست های متنی. منبع: TikTok

کاربران اکنون این گزینه را دارند که هنگام ایجاد یک پست جدید در TikTok، بین عکس، فیلم و متن یکی را انتخاب کنند. برخلاف Threads و X، TikTok اجازه سفارشی‌سازی بیشتر در پست‌های متنی را می‌دهد و به TikTokers اجازه می‌دهد ویژگی‌هایی مانند موقعیت مکانی و موسیقی را در بر بگیرد.

سایر ویژگی‌های ارائه شده «برای متمایز کردن محتوای مبتنی بر متن شما»، طبق گفته TikTok، برچسب‌ها، برچسب‌ها و هشتگ‌ها، رنگ‌های پس‌زمینه و صرفه‌جویی در خطوط کلی است.

مرتبط با: ایلان ماسک توییتر را به X تغییر نام خواهد داد، اما کریپتو توییتر ایده های دیگری دارد

در حالی که TikTok به دنبال متمایز کردن خود از رقبای خود است، Threads متهم به کپی آشکار رابطی است که توییتر برای بیش از یک دهه از آن استفاده کرده است. اما شباهت بین Threads و X دیگر محدود به تصاویر نیست.

Thread ها اخیراً برای مسدود کردن ربات های رمزنگاری و هرزنامه محدودیت های نرخ تعیین کرده اند.

توضیح آدام موسری در مورد معرفی حدود نسبت به موضوعات. منبع: موضوعات

“حملات هرزنامه سرعت خود را افزایش داده اند، بنابراین ما باید در مورد مواردی مانند محدودیت نرخ، که به معنای محدود کردن ناخواسته افراد فعال بیشتر است (مثبت نادرست) سختگیرتر باشیم. اگر گرفتار شوید. [in] آدام موسری، رئیس اینستاگرام توضیح داد که این نگهبانان ما را در جریان قرار می دهند.

مجله: علامت گذاری حق چاپ موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کند


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *