موضوعات دوباره توییتر را کپی می کنند، برای مبارزه با ربات ها “محدودیت های نرخ” را معرفی می کنند


برنامه «کپی‌کت» زاکربرگ مجبور شد برای خنثی کردن ربات‌های رمزنگاری و هرزنامه محدودیت‌های سرعتی اعمال کند.

جایگزین توییتر مارک زاکربرگ، اینستاگرام Threads، مجبور شد در پاسخ به تعداد فزاینده گزارش‌هایی که به حملات اسپم و ربات‌های سردکننده رمزنگاری اشاره می‌کنند، سقف نرخ‌ها را اعمال کند.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، در تاریخ 17 جولای در پستی در اپلیکیشن Threads از معرفی محدودیت‌های نرخ خبر داد.

توضیح آدام موسری در مورد معرفی حدود نسبت به موضوعات. منبع: موضوعات

“حملات هرزنامه سرعت خود را افزایش داده اند، بنابراین ما باید در مورد مواردی مانند محدودیت نرخ، که به معنای محدود کردن ناخواسته افراد فعال بیشتر است (مثبت نادرست) سختگیرتر باشیم. اگر گرفتار شوید. [in] موسری توضیح داد که این نگهبانان به ما می گویند.

یکی از کاربران شکایت کرد که نیمی از وقت خود را صرف برنامه‌ای می‌کند که ربات‌هایی را که «سایت‌های قمار و رمزنگاری» را مجبور می‌کنند مسدود می‌کند.

مدیر عامل توییتر، ایلان ماسک، به این اطلاعیه اشاره کرد و به اسکرین شات اعلامیه منتشر شده در توییتر پاسخ “lmaooo copy 🐈” داد.

در 1 ژوئیه، توییتر محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌ای را بر روی کاربران اعمال کرد، البته به دلیل دیگری – با استناد به حذف بیش از حد داده‌ها از سازمان‌های خارجی. کاربران تایید شده توییتر در حال حاضر محدود به مشاهده 15000 پست در روز هستند، در حالی که حساب های تایید نشده و تازه تایید نشده به ترتیب به 1500 و 1000 پست در روز محدود می شوند.

مرتبط با: «کلاهبرداران» با نزدیک به 100 میلیون ثبت نام به عنوان کاربران رمزنگاری توییتر در موضوعاتی ظاهر می شوند.

پس از راه اندازی در 5 جولای، Threads شاهد جذب کاربر جدید رکوردشکنی بود و در پنج روز از 100 میلیون کاربر گذشت. متأسفانه برای زاکبرگ، به نظر می رسد مشکلی برای درگیر نگه داشتن مردم با جایگزین جدید توییتر وجود دارد.

تنها یک هفته پس از راه‌اندازی، اولیویا مور، شریک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز a16z، متوجه شد که کاربران فعال روزانه در Threads 40 درصد کاهش یافته‌اند و میانگین زمان روزانه برای هر کاربر سه برابر کاهش یافته است.

مور معتقد است که اقدام وارد کردن کاربران به طور مستقیم از اینستاگرام برای برنامه‌هایی مانند توییتر مانند Threads کار نمی‌کند. با پیوند دادن مستقیم حساب‌های کاربری به هویت واقعی آن‌ها در اینستاگرام، از حالت‌های تعامل اجتماعی که توییتر به آن‌ها معروف است، یعنی حساب‌های ناشناس و صفحه‌های طرفداران، جلوگیری می‌کند.

توییتر یک نمودار اجتماعی و علاقه منحصر به فرد ایجاد کرده است که تغییر آن سخت است. حتی با یک محصول تقلبی، شبکه‌های زیربنایی و شناسه‌های کاربری توسعه‌یافته در دهه گذشته دشوار است.»

چشم هوش مصنوعی: هوش مصنوعی بر روی محتوای هوش مصنوعی آموزش دیده است.
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *