THORSwap برای مقابله با حرکت غیرقانونی وجوه وارد “حالت نگهداری” می شود


THORSwap استفاده غیرقانونی مداوم از DEX خود را تأیید کرده است و در حال انجام اقداماتی برای یافتن یک مانع دائمی برای سوء استفاده است.

THORSwap، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) که توسط THORChain چند زنجیره ای تامین می شود، برای جلوگیری از انتقال وجوه غیرقانونی توسط بازیگران بد از طریق پلتفرم، وارد حالت تعمیر و نگهداری شده است.

در 6 اکتبر، THORSwap به عنوان یک اقدام اضطراری در برابر جابه‌جایی بالقوه وجوه غیرقانونی وارد «حالت نگهداری» شد. این تصمیم پس از مشورت با مشاوران، مشاوران حقوقی و مجریان قانون اتخاذ می شود. بر اساس به اطلاعیه اصلی

بازیگران بد اغلب از پلتفرم‌های زنجیره‌ای متقاطع مانند THORSwap برای جابجایی وجوه بین چندین بلاک چین استفاده می‌کنند که باعث غیرقابل ردیابی آن‌ها می‌شود. THORSwap وضعیت جاری را تصدیق کرد و تصمیم گرفت یک مانع دائمی برای سوء استفاده پیدا کند.

«THORSwap در این حالت (نگهداری) باقی می‌ماند تا زمانی که راه‌حلی دائمی‌تر و قوی‌تر برای تضمین امنیت و یکپارچگی مداوم پلتفرم اجرا شود.»

در حالی که بیشتر جامعه از تصمیم برای قطع موقت دوشاخه پلت فرم استقبال نکردند، این حرکت به قصد DEX برای ارائه خدمات طولانی مدت به مشتریانش نسبت داده شد. این شرکت اطلاعات بیشتری در مورد تحقیقات در حال انجام و طرح های اصلاحی به اشتراک نمی گذارد.

THORSwap به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مطالب مرتبط: بایننس وام BUSD را تا 25 اکتبر متوقف خواهد کرد

در حالی که THORChain برای تقویت تدابیر امنیتی خود قبل از راه اندازی مجدد خدمات خود تلاش می کند، پروتکل وام دهی غیرمتمرکز مالی (DeFi) تصمیم خود را برای تعطیلی دائمی اعلام کرده است.

بسته شدن قریب الوقوع پروتکل بازده به کمبود تقاضای تجاری و افزایش فشارهای نظارتی نسبت داده شده است.

پروتکل بازده با اعلام لغو راه اندازی سری با نرخ ثابت در مارس 2024 گفت: «تمامی استقراض و وام دهی تا 31 دسامبر متوقف می شود. مقررات منفی کریپتو در ایالات متحده، اروپا و بریتانیا به یکی از دلایل اصلی بسته شدن نابهنگام پروتکل بازده تبدیل شد.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید