گزارش شده است که تتر پرداخت USDT را برای برخی از گروه های مشتری در سنگاپور متوقف کرده است


تتر در ایمیل خود گفت که آنها دریافتند که Cake DeFi توسط “شرکت دیگری مقیم سنگاپور” کنترل می شود و بنابراین آنها اجازه استفاده از USDT را نخواهند داشت.

تتر، بزرگترین صادرکننده استیبل کوین پس از USDT، طبق گزارشات، شرایط خدمات (ToS) خود را در سنگاپور تغییر داده است. ایمیلی که توسط مدیرعامل پروتکل مالی غیرمتمرکز کیک در 25 سپتامبر به اشتراک گذاشته شده است، تغییراتی را در شرایط خدمات Tether نشان می دهد که پایگاه مشتری خاصی را از استفاده از USDT منع می کند.

مدیرعامل گروه کیک دکتر. جولیان هاسپ در پلتفرم رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت

هاسپ در پست اعلام کرد

تغییرات کلیدی در شرایط خدمات Tether شامل محدود کردن استانداردهای استخدام است و “شرکت هایی که توسط نهاد دیگری کنترل می شوند، مدیران و سهامداران مقیم سنگاپور دیگر اجازه نخواهند داشت به مشتریان Tether تبدیل شوند.”

اصطلاح “کنترل شده توسط یک نهاد دیگر” بسیاری را در جامعه رمزنگاری، از جمله Cake DeFi، که طبق گزارش ها “توسط یک نهاد دیگر در سنگاپور کنترل می شود” گیج کرده است. بر این اساس، شما مجاز به اخراج از پلتفرم یا بازخرید نخواهید بود.»

مرتبط با: بانک مرکزی سنگاپور بنیانگذاران Three Arrows را به مدت 9 سال محروم کرد

بسیاری از کاربران در

کاربر دیگری اشاره کرد که تغییرات در مدت پرداخت USDT ممکن است یک مشکل خاص برای Cake DeFi باشد، زیرا پروتکل DeFi به‌عنوان بررسی دقیق (EDD) علامت‌گذاری شده است و بنابراین این می‌تواند یک مشکل مشارکتی بین دو شرکت باشد.

کوین تلگراف با تتر تماس گرفت تا ایمیل به اشتراک گذاشته شده توسط COO گروه کیک را تأیید کند و در مورد تغییرات در شرایط خدمات آن جویا شود، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در رمزارز، این مقاله را به عنوان یک NFT جمع آوری کنید.

مجله: آسیا اکسپرس: لویاتان هوش مصنوعی Tencent، کلاهبرداری 83 میلیون دلاری نابود شد، ممنوعیت چشمگیر چین
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید