تتر به 1 میلیارد دلار USDT اجازه می دهد تا شبکه Tron را “بازسازی” کند


پیروان بلاک چین یک ضرابخانه USDT مجاز اما غیرقابل تنظیم در خزانه داری تتر را به ارزش ۱ میلیارد دلار نشان داده اند، با مدیر عامل شرکت پائولو آردوینو توضیح می دهد که از این دارایی ها برای درخواست های صدور TRON و مبادلات زنجیره ای استفاده می شود.

حساب‌های نظارت بر بلاک‌چین‌ها برای ضرابخانه‌ها، معاملات و انتقال توکن‌های اصلی مجوز یک میلیارد دلاری USDT را در خزانه‌داری تتر نشان داده‌اند که نقدینگی کوتاه‌مدت USDT را برای شبکه Tron فراهم می‌کند.

WhaleAlert ردیاب بلاک چین مجوز یک میلیارد دلاری را برجسته کرد

آردوینو اضافه کرد که این رویداد یک مجوز بود، نه یک صدور واقعی، و اینکه مبلغ تخصیص یافته قرار است به عنوان موجودی برای درخواست‌های صدور آینده و سوآپ‌های زنجیره‌ای از شبکه Tron استفاده شود.

با توجه به صفحه رسمی سوالات متداول Tether، USDT “مجاز اما صادر نشده” برای ایمن سازی فرآیند ایجاد و صدور توکن مورد نیاز است:

«Tether با ایجاد USDT «مجاز اما منتشر نشده» تعداد دفعاتی را که امضاکنندگان Tether می‌توانند به کلیدهای خصوصی مجوز دسترسی داشته باشند را محدود می‌کند و در نتیجه قرار گرفتن آنها در معرض تهدیدات امنیتی را کاهش می‌دهد.»

مجوز USDT در خزانه Tether به شرکت این امکان را می دهد که USDT را بلافاصله پس از دریافت وجوه مشتری منتشر کند تا اطمینان حاصل شود که ناشر 100% پشتوانه ذخایر خود را حفظ می کند.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، توکن های USDT صادر شده در بلاک چین ترون در سال 2023 به بالاترین حد خود رسیدند. در حالی که 42.8 میلیارد دلار توکن USDT در شبکه در گردش است، تقریباً 39 میلیارد دلار USDT روی زنجیره در بلاک چین اتریوم در گردش است.

مدیر ارشد فناوری تتر اخیرا مجوزهای مشابه USDT بزرگی را که توسط ناظران بلاک چین پرچم گذاری شده اند، اعلام کرده است. در ژوئن 2023، 1 میلیارد دلار USDT برای پشتیبانی از سوآپ های زنجیره ای اتریوم ساخته می شود.

تتر عرضه USDT خود را در سال 2023 افزایش می دهد. منبع: Coinmarketcap

تتر پس از استخراج نزدیک به 16 میلیارد دلار USDT از ژانویه، ارزش بازار خود را در سال 2023 از 83 میلیارد دلار فراتر گذاشت. USDT همچنان استیبل کوین پیشرو است که با ارزش بازار به دلار آمریکا متصل شده است.

در مقایسه، ارزش بازار استیبل کوین USDC Circle از 50 میلیارد دلار در ابتدای سال 2023 به 26 میلیارد دلار در زمان انتشار کاهش یافته است.

بیان شده است که سقوط بانک سیلیکون ولی (SVB) در کاهش ارزش بازار USDC موثر بوده است. Circle در زمان فروپاشی مارس 2023، 3.3 میلیارد دلار در موسسه داشت.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *