شرکت تتر استیبل کوین، CTO Paolo Ardoino را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد


این شرکت گفت که تغییر رهبری در Tether نشان دهنده تعهد آن به کاوش فعالانه عملیات های تجاری جدید است.

تتر، صادرکننده بزرگترین استیبل کوین جهان بر اساس ارزش بازار، مدیر عامل خود را جایگزین می کند زیرا شرکت به دنبال گسترش تمرکز خود است.

طبق اعلام تتر در 13 اکتبر، پائولو آردوینو که از سال 2017 به عنوان مدیر ارشد فناوری تتر خدمت کرده است، در دسامبر 2023 مدیرعامل جدید این شرکت خواهد شد.

آردوینو جایگزین ژان لوئیس ون در ولده خواهد شد که در سمت مدیر عاملی شرکت خواهر تتر Bitfinex باقی خواهد ماند. آردوینو به وظایف خود به عنوان مدیر ارشد فناوری Bitfinex و مدیر استراتژی ارشد راه حل لایه 2 بیت کوین (BTC) Holepunch ادامه خواهد داد.

یکی از سخنگویان این شرکت به کوین تلگراف گفت که آردوینو “همچنین به نظارت بر بخش فناوری” در تتر ادامه خواهد داد.

تتر گفت که تغییر در رهبری نشان دهنده تعهد شرکت به کاوش فعالانه عملیات تجاری جدید، از جمله ارتباطات همتا به همتا، انرژی های تجدیدپذیر، ذخیره سازی داده های انعطاف پذیر و استخراج بیت کوین است.

از آنجایی که آردوینو در چند سال گذشته استراتژی توسعه تتر را رهبری کرده است، یکی از نمایندگان این شرکت به کوین تلگراف گفت که این انتقال باید به عنوان یک “پیشرفت طبیعی” تلقی شود.

این شرکت گفت که آردوینو به دلیل تأثیر قابل توجه او فراتر از نقش های سازمانی، از جمله مشارکت و درک او از Holepunch، استخراج بیت کوین، سخت افزار و هوش مصنوعی، گزینه ایده آلی برای مدیر عامل Tether است. تتر خاطرنشان کرد که تلاش‌های آردوینو برای افزایش آزادی و تشویق نوآوری، مدیر را به یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های جامعه تبدیل کرده است.

مرتبط با: استیبل کوین USDR به 0.53 دلار کاهش می یابد، اما تیم قول می دهد راه حل ارائه دهد

سخنگوی تتر گفت: تحت رهبری پائولو، تتر به کار خود برای ارائه خدمات مالی به کسانی که به آن نیاز دارند و تغییر شکل چشم‌انداز مالی جهانی ادامه خواهد داد.

«پائولو [Ardoino] او تتر را به عنوان یک مرکز فناوری آماده برای متحول کردن صنعت و خدمت به عنوان شریک زیرساختی در توسعه شهرها و کشورهای تاب‌آور تصور می‌کند. ماموریت تتر همچنین شامل گسترش نفوذ USD و Bitcoin در تجارت و مبادلات جهانی است […]”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، تتر به طور فعال در حال توسعه عملیات استخراج بیت کوین در سال 2023 است و در ماه مه عملیات استخراج بیت کوین را در اروگوئه راه اندازی می کند. این شرکت در آگوست 2023 با معرفی نرم افزار استخراج Tether BTC برای بهبود مدیریت ظرفیت استخراج، به ورود تهاجمی خود به صنعت استخراج بیت کوین ادامه داد.

در سپتامبر 2023، تتر در اقدامی که از استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند، در گروه استخراج رمزارز آلمانی Northern Data، سرمایه‌گذاری کرد.

مجله: ارزهای ناپایدار: تثبیت، ریسک بانکی و سایر خطرات در افق


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید