تتر با خرید سهام استخراج کننده بیت کوین Northern Data، همکاری هوش مصنوعی را نشان می دهد


سرمایه‌گذاری استراتژیک در Northern Data از طریق شرکت Damoon گروه Tether می‌تواند شامل همکاری‌هایی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، ارتباطات P2P و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی داده باشد.

شرکت پشتیبان استیبل کوین تتر (USDT) در اقدامی که از استارتاپ‌های هوش مصنوعی (AI) پشتیبانی می‌کند، مبلغ نامشخصی را در گروه استخراج رمزارز آلمانی North Data Group سرمایه‌گذاری کرده است.

تتر در وبلاگی در 21 سپتامبر گفت که سرمایه گذاری استراتژیک در Northern Data، از طریق شرکت گروه تتر Damoon، با هدف نشان دادن “تعهد خود به حمایت از فناوری های نوظهور” با اشاره به همکاری های مربوط به هوش مصنوعی، ارتباطات همتا به همتا و ذخیره سازی داده ها است. پست. پاسخ ها. این شرکت گزارش فوربس در مورد سرمایه گذاری 420 میلیون دلاری را تکذیب کرد، اما زمانی که برای اظهار نظر در میان گذاشت، مبلغ دقیقی را مشخص نکرد. کوین تلگراف همچنین با Northern Data تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

Northern Data در ژوئیه اعلام کرد که با Tether برای خرید Damoon به توافق رسیده است. در این معامله، ناشر استیبل کوین “موافق شد که Damoon را با سرمایه مورد نیاز برای خرید آخرین نسل سخت افزار GPU قبل از تکمیل خرید، سرمایه گذاری کند.” پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، این سرمایه‌گذاری را «ابتکاری جدید به سوی مرزهای فناوری جدید» توصیف کرد.

تتر ادعا کرد که سرمایه گذاری “متفاوت” است [its] ذخایر» و بر وجوه مشتریان تأثیری ندارد. این شرکت قبلاً به دلیل عدم شفافیت کامل در مورد ذخایر خود با اقدامات قانونی در ایالات متحده مواجه شده بود. این منجر به جریمه چند میلیون دلاری و دستور ارائه گزارش در مورد پشتیبانی USDT شد.

مرتبط با: وام های تتر استیبل کوین در سال 2023 علیرغم اعلام کوچک سازی در سال 2022 افزایش یافت

تتر، بزرگترین ناشر استیبل کوین با ارزش بازار بیش از 83 میلیارد دلار، سرمایه گذاری های زیادی در سراسر جهان انجام داده است، از شراکت با KryptonMarket آرژانتین تا امضای یادداشت تفاهم با دولت گرجستان برای کمک به توسعه زیرساخت های همتا به همتا. در ماه آگوست، آردوینو اعلام کرد که برخی از عملیات معدنی این شرکت در آمریکای لاتین مستقر هستند، اما مشخص نیست که آیا آنها پس از توافق با North Data به آلمان گسترش خواهند یافت یا خیر.

مجله: ارزهای ناپایدار: تثبیت، ریسک بانکی و سایر خطرات در افق
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید