Do Kwon گزارش های چت Slack را شواهد بی ربط می خواند


مکالمات آزاد بین دو کوون و دانیل شین، بنیانگذاران Terraform Labs، افکار آنها را در مورد سازماندهی تراکنش های جعلی در بلاک چین Terra آشکار کرد.

دو کوون، یکی از بنیان‌گذاران آزمایشگاه Terraform، اهمیت پیام‌های Slack حاوی مکالمات با دانیل شین، یکی از بنیان‌گذاران، در مورد دستکاری تراکنش‌های بلاک چین Terra برای جذب سرمایه‌گذاران را رد کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک مکالمه Slack را بین این دو بنیانگذار که به سپتامبر 2019 بازمی‌گردد، در پرونده اخیر دادگاه گنجانده است.

گزارش پیامک آزاد بین دو کوون و دنیل شین. منبع: Docdroid

گزارش پیام نشان می دهد که این دو بنیانگذار در حال کار بر روی استراتژی های طوفان فکری برای افزایش علاقه سرمایه گذاران به بلاک چین Terra هستند. اما Kwon نشان داد که قصد دارد بر معاملات تأثیر بگذارد تا تصویری جذاب‌تر ایجاد کند:

من می توانم تراکنش های جعلی ایجاد کنم که واقعی به نظر برسند.

Kwon همچنین خاطرنشان می کند که این تراکنش ها کارمزد ایجاد می کنند و ممکن است با رشد Chai حذف شوند.

وی همچنین بر دشواری اثبات صحت آنها تاکید کرد.

اردوغان گفت: “قدرت کامل برای کسانی که می توانند جعلی بودن آن را ثابت کنند” و افزود که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از افشای این طرح به کار خواهد گرفت.

زیرا تمام تلاشم را می‌کنم تا آن را غیرقابل توجه کنم.»

مکالمه آزاد بین دو کوون و دانیل شین در 5/9/2019. منبع: Docdroid

اما کوون شواهد علیه خود را رد می‌کند و مدعی است که این شواهد از متن خارج شده است

این اعتراض در ادامه ادعا می‌کند که Kwon و Shin به جای ایجاد تراکنش‌های جعلی Chai در مورد امکان قرار دادن توکن‌های LUNA با اعتبارسنجی‌ها و تسهیل تراکنش‌های بین کیف‌پول‌های LUNA صحبت می‌کردند:

“در نهایت، SEC در تلاش خود برای آسیب رساندن به آقای Kwon در یک اقدام رویه ای که هیچ ارتباطی با شایستگی (یا عدم وجود آن) پرونده SEC ندارد، شواهد را نادرست ارائه می دهد.”

وکلای Kwon افزودند: «به عبارت دیگر، پیشنهاد SEC بر اظهارات نادرست در مورد شواهد نامربوط برای حمایت از این ادعای نادرست استوار است که نمی‌تواند اطلاعاتی از آقای Kwon به دست آورد.»

مطالب مرتبط: دادستان کره جنوبی: Do Kwon وجوه غیرقانونی را از LUNA به بیت کوین تبدیل کرد

در همین حال، وکلای کوون بر دادگاه فدرال ایالات متحده فشار می آورند تا درخواست کمیسیون SEC برای استرداد وی به ایالات متحده را به دلیل فروپاشی اکوسیستم Terra رد کند.

تیم حقوقی کوون این درخواست را “غیرممکن” خواند، زیرا وی پس از محکوم شدن به تقلب در گذرنامه در مونته نگرو بدون تاریخ آزادی برنامه ریزی شده بازداشت شد.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید