Terra Luna Classic افزایش سپرده را برای محدود کردن پیشنهادات هرزنامه در نظر می گیرد


هدف از این اقدام جلوگیری از جریان “هرزنامه” و پیشنهادات نامربوط برای رای دادن در جامعه Terra Luna Classic است.

Terra Luna Classic در حال حاضر در حال رای گیری در مورد چندین پیشنهاد است و نگرانی هایی در مورد افزایش پیشنهادات “هرزنامه” به دنبال کاهش قیمت LUNA مطرح شده است. یک پیشنهاد جدید با هدف افزایش حداقل سپرده مورد نیاز از 1 میلیون LUNA به 5 میلیون LUNA با پیش بینی افزایش احتمالی قیمت قبل از ارتقا است.

پروپوزال 11780 با عنوان “ابتکار رسیدگی به پیشنهادات هرزنامه از طریق افزایش حداقل سپرده به 5 میلیون LUNC” در دست ارزیابی است. هدف آن افزایش حداقل سپرده مورد نیاز از 1 میلیون LUNC به 5 میلیون LUNC و ایجاد مانع بالاتر در برابر پیشنهادهای تقلبی است که فراتر از مرحله سپرده گذاری می روند. هدف از این اقدام جلوگیری از جریان “هرزنامه” و پیشنهادات نامربوط برای رای دادن در جامعه Terra Luna Classic است.

اعتبار دهندگان موافق هستند که آستانه 1 میلیون LUNC فعلی برای جلوگیری از این پیشنهادات ناخواسته کافی نیست. Hexxagon، تیم توسعه دهنده مسئول کیف پول Station متعلق به جامعه، افزایش پیشنهادات هرزنامه را مشاهده کرده است.

این پیشنهاد تاکنون 34 درصد آرای «آری»، 64 درصد رأی «نه» و 2 درصد «نه با حق وتو» را به خود اختصاص داده است. Hexxagon از نه پیشنهاد اعتبار سنجی، از جمله Lunanauts و Coinpayu حمایت می کند.

در همین حال، L1 Terra Classic Task Force در حال آماده سازی برای ارتقای هسته نسخه 2.2.1 است که برای 12 سپتامبر در ساعت 9:57 UTC برنامه ریزی شده است، همانطور که شمارش معکوس نشان می دهد. علاوه بر این، تیم USTC Quant شروع به تماس با صرافی مرکزی و ارائه گزارش رستگاری در تلاش برای ایجاد مجدد USTC peg کرد.

مرتبط با: شرکت مادر پرایم تراست 8 میلیون دلار سرمایه گذاری در TerraUSD را از دست داد

LUNC و LUNA اخیراً افزایش قابل توجهی در حجم معاملات را تجربه کرده اند که توسط پیشنهادات قابل توجه مورد تأیید جامعه هدایت می شود. به رهبری TFL، LUNA در هفته گذشته بیش از 5 درصد رشد را ثبت کرد، در حالی که LUNC نیز حرکت صعودی را نشان می دهد و ارتقای هسته تیم توسعه دهنده L1TF را پیش بینی می کند.

مجله: اسکناس 38 میلیارد دلاری IRS Alameda دارایی های Do Kwon را مصادره می کند، دیوانگی Milady: Asia Express
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *